به گزارش روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان، حسین کهزاد مدیرعامل این شرکت در نماز جمعه شهرستان شادگان در جمع مردم این منطقه حضور به عمل آورد.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به اولویت این شرکت بیان کرد: تمام همت و تلاش ما این است که امسال فولاد‌سازی شرکت صنعت فولاد شادگان را افتتاح کنیم تا هرچه سریع‌تر موجب اشتغال جوانان بومی این منطقه شود.

وی در این باره افزود: در راستای اشتغال جوانان بومی منطقه در این شرکت؛ نیاز به برگزاری آزمون استخدامی داریم تا بتوانیم هرچه سریع‌تر آنها را جذب و استخدام شرکت صنعت فولاد شادگان کنیم.

کهزاد افزود: بلافاصله بعد از برگزاری آزمون استخدامی، آموزش‌های لازم را در اختیار جوانان قرار می‌دهیم تا بتوانند در این صنعت شروع به کار کنند. مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به آزمون استخدامی این شرکت تاکید کرد: استخدام جوانان تنها بر اساس شایسته‌سالاری و توانایی افراد است و تنها راه جذب به شرکت صنعت فولاد شادگان آزمون شایستگی افراد است.

کهزاد بیان کرد: کار ساخت کارگاه در شهرک صنعتی تا پایان خرداد ماه آغاز خواهد شد تا بتوانیم قطعات موردنیاز کارخانه را در کارگاه بسازیم. همچنین تاکید داشته‌ام که باید موارد مصرفی در شادگان تامین شود و در صورت نیاز کارگاه، در شادگان احداث شود.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به پروژه‌های در دست ساخت این شرکت گفت: خوشبختانه امسال پروژه‌ها نسبت به سال‌های قبل رشد چشمگیری داشتند، این پروژه‌ها ۷۰۰‌درصد رشد کرده‌اند. وی افزود: از جمله این پروژه‌ها می‌توان به فاز دوم فولاد‌سازی و احیا، افزایش ظرفیت واحد احیا، نیروگاه، کارخانه آهک، شهرک مسکونی کارکنان، فضای سبز و... اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان درخصوص فضای سبز در صنعت فولاد شادگان گفت: حدود ۱۳ هکتار فضای سبز در صنعت فولاد شادگان کشت و ایجاد شده است که آماده برای شروع فاز دوم به میزان ۱۰ هکتار است که مجموع آن ۲۳هکتار می‌شود که با انجام این پروژ‌ها و فضای سبز قبلی، مجموع فضای سبز شرکت به ۲۵هکتار خواهد رسید. کهزاد افزود: در نظر داریم در صورت امکان بخشی از فضای سبز را در شهرستان شادگان ایجاد کنیم تا مردم این منطقه بتوانند از آن بهره ببرند.