تیک‌تاک، اپلیکیشن Whee را به عنوان اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس با دوستان نزدیک، معرفی کرده است. در توصیف این اپلیکیشن در فروشگاه گوگل‌پلی آمده است: تصاویر زندگی واقعی را گرفته و با دوستانی که می‌توانند ببینند، به اشتراک بگذارید و به خودتان اجازه دهید نسخه اصلی خودتان باشید. این اپلیکیشن بهترین محل برای اشتراک‌گذاری لحظات زندگی است.

اسکرین‌شات‌های این اپلیکیشن، ویژگی‌هایی مانند جست‌وجوی عکس، فهرستی از دوستان برای ارسال پیام و یک فید و کپشن‌های عکس را نشان می‌دهد که از طراحی امکاناتی برای ارتباط با دوستان در این پلتفرم حکایت دارد.

به نظر می‌رسد تیک‌تاک با اپلیکیشن جدید، سرگرم محک زدن اوضاع است. نسخه اندروید این اپلیکیشن در حال حاضر در ده‌ها کشور قابل دسترس است، اما طبق گزارش پایگاه فناوری «اندروید پلیس»، در آمریکا موجود نیست. همچنین در فروشگاه iOS اپل دیده نمی‌شود. تیک‌تاک و شرکت مادر آن بایت‌دنس، در این باره اظهارنظر نکردند.

بر اساس گزارش ورج، این نخستین اپلیکیشن تیک‌تاک نیست که از اینستاگرام کپی‌برداری کرده است. این شرکت در آوریل، اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکسی به نام «تیک‌تاک نوت» را معرفی کرد.