iFetch – ۱۱۵ دلار

دستگاه اتوماتیک پرتاب توپ iFetch می‌تواند به صاحب (تنبل) حیوان خانگی این امکان را بدهد که بدون بالابردن حتی یک انگشت، با دوست پشمالوی خود بازی کند. حیوان توپ را بالای این دستگاه قرار می‌دهد و توپ به صورت اتوماتیک می‌تواند به دفعات پرتاب شود. بعد از پرتاب توپ، دستگاه برمی‌گردد تا امنیت حیوان به‌خطر نیفتد و همچنین وی را تشویق کند تا پشت دستگاه بایستد. این دستگاه با باتری قابل شارژ کار می‌کند و برای استفاده در فضای باز عالی است. راهنمای آموزشی حیوان نیز به همراه دستگاه ارائه می‌شود تا به کمک آن بتوان به حیوان آموزش داد که چگونه بدون کمک انسان و به‌طور مستقل از دستگاه استفاده کند.

 دستگاه آب‌خوری حیوان خانگی

دستگاه آب خوری The Platinum Pet Fountain می‌تواند از ۹/ ۴لیتر آب، جریان تولید کند تا حیوانات خانگی در اندازه‌های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند و آب تازه بنوشند. جریان آبشاری که این دستگاه ایجاد می‌کند می‌تواند اکسیژن بیشتری داخل آب وارد کند و همچنین فیلترهای تعبیه شده داخل آن از بو گرفتن و تغییر مزه آب جلوگیری می‌کنند. سکویی نیز دقیقا زیر جریان آب تعبیه شده که از پاشیده شدن آب به اطراف جلوگیری می‌کند و کاربر می‌تواند میزان جریان آب را نیز به دلخواه کم و زیاد کند. قیمت این دستگاه ۹۵/ ۴۴ دلار است.

 دستگاه صوتی تصویری دوطرفه

 PetChatz دستگاهی است که می‌تواند فاصله را به حداقل برساند و پخش دوطرفه تصویر و صدا را ممکن می‌سازد. از طریق این دستگاه می‌توانید با حیوان خود صحبت و ارتباط برقرار کنید. تنها کافی است وارد برنامه مخصوص گوشی این دستگاه شده، دکمه چت را فشار دهید و با حیوان خود صحبت کنید. به محض فشار دکمه چت، دستگاه صدایی تولید می‌کند که سگ یا گربه شما را به سمت آن می‌کشاند. قیمت این دستگاه ۹۹/ ۳۴۹ دلار است.

 دوربین Petcube Play Wi-Fi Camera

دوربین Wi-Fi Pet نیز محصولی است که می‌تواند غم جدایی از حیوان محبوب شما را کمتر کند. The Petcube Play نوعی سیستم نظارت بر حیوان خانگی است که می‌توانید از طریق آن هر وقت که بخواهید حیوان را مشاهده کنید و از حال او با خبر شوید. با این دستگاه همچنین می‌توانید فیلم‌های قبلی او را نیز مشاهده کنید (قابلیت ضبط صدا و تصویر). این دستگاه نوعی لیزر نیز دارد که می‌توان از طریق آن لحظاتی با حیوان بازی کرد. سیستم صوتی دوطرفه و ذخیره‌سازی رایگان ابری از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است. قیمت Petcube  ۱۴۹ دلار است.

 دستگاه شست‌وشوی AquaPaw

این دستگاه نوعی دستکش سردوش‌مانند است که می‌توانید با باز و بسته کردن کف دست میزان آب را کنترل کنید. AquaPaw به راحتی به سرشیرهای داخل حمام متصل می‌شود و می‌توان برای شست‌وشوی نقاط مختلف بدن حیوان، از میزان آب کمتر یا بیشتر استفاده کرد. قیمت این دستگاه ۹۹/ ۲۴ دلار است.

 Whistle

گم شدن حیوان ممکن است یکی از تلخ‌ترین اتفاقاتی باشد که یک صاحب حیوان خانگی آن را تجربه کند. دستگاه The Whistle ۳ مجهز به GPS مختص همین معضل است و می‌توان با آن به راحتی مکان حیوان را مشخص کرد. The Whistle ۳ دستگاه کوچکی است که به قلاده حیوان متصل می‌شود و برای سگ و گربه در هر سایزی مناسب است. تنها کافی است بعد از نصب، آن را با برنامه مخصوص گوشی هوشمند اتصال دهید تا هم میزان فعالیت و هم مکان جغرافیایی حیوان را ببینید. برای این دستگاه همچنین می‌توان محدوده هشدار تعیین کرد تا به محض خروج حیوان از محدوده، به شما هشدار داده شود. قیمت این دستگاه ۹۵/ ۷۹ دلار است.

 دوربین گربه‌ای Eyenimal Cat Video Cam

تماشای دنیا از دید گربه خانگیتان، دقیقا همان کاری است که دوربین قلاده‌ Eyenimal انجام می‌دهد. با وجود اینکه این محصول برای گربه‌ها طراحی شده اما منعی برای استفاده سگ‌ها نیز ندارد. بعد از بیرون رفتن حیوان از خانه با کمک این دستگاه می‌توانید ببینید که کجا رفته و چه کرده است. این محصول بسیار سبک است و تنها ۳۵ گرم وزن دارد و تا ۲ ساعت نیز شارژ نگه می‌دارد. قیمت این دور بین ۹۹ دلار است.

 بلندگوی iCalm

اگر توله بازیگوشی دارید، می‌توانید از بلندگوی iCalmDog برای آرام و ریلکس کردن او استفاده کنید. این بلندگو نوعی موزیک پخش می‌کند که طبق تحقیقات ثابت شده، می‌تواند برای کم کردن اضطراب سگ‌ها مفید باشد. جعبه این محصول شامل یک بلندگوی بلوتوث و دو کارت خوان SD است که ۴ ساعت موسیقی ضد استرس و یک ساعت موسیقی مخصوص ارتباط‌گیری با حیوان در این کارت‌های حافظه گنجانده شده است. قیمت این بلندگو ۱۴۴ دلار است.

 ظرف خاک خودکار ScoopFree

اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید، ظرف خاک اتوماتیک ScoopFree نوعی دستگاه است که یکی از کاربردی‌ترین محصولات مربوط به گربه محسوب شده و می‌تواند حسابی به کارتان بیاید. قیمت این دستگاه ۹۹/ ۱۵۶ دلار است. سیستم این دستگاه به این صورت است که ۲۰ دقیقه بعد از اینکه گربه کارش در ظرف خاک تمام شد، سنسورها فعال شده و فضولات را بدون دخالت انسان جدا کرده و داخل کیسه تعبیه شده می‌‌اندازد.

 سگ روباتیک

اگر شرایط منزل شما امکان داشتن سگ را به شما نمی‌دهد یا اگر اهل سفرید و نمی‌توانید از یک حیوان خانگی مراقبت کنید، سگ روباتیک برای شما گزینه خوبی است. این روبات دوست‌داشتنی کنترل از راه دور، می‌تواند برای بچه‌ها به‌خصوص بسیار سرگرم‌کننده باشد. این روبات را می‌توانید با قیمت ۹۹/ ۵۲ دلار بخرید.