آرشیو روزنامه شماره ۴۶۹۷ دنیای اقتصاد

اخبار گردشگری - روزنامه شماره ۴۶۹۷

  • اقامت در «وربن» به قصد دریاچه اوان

    دنیای اقتصاد: گردشگران متقاضی سفر به قزوین با یک حق انتخاب روستایی روبه‌رو هستند به طوری که می‌توانند روستای «وربن» در نزدیکی دریاچه «اوان» را به قصد مسافرت پیش روی خود تبدیل کنند. به گزارش «دنیای اقتصاد»، روستای «وربن» یکی از روستاهای بخش رودبارالموت شهرستان قزوین است که این روستای هفتصد ساله در دامنه‌های کوه جای گرفته و حدود ۷۹ خانوار در آن ساکن هستند. فاصله این روستا از شهر تهران ۱۲۰ کیلومتر است.
  • ورود گردشگر چینی از شانگهای

    دنیای‌اقتصاد: معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در دیدار با سرکنسول جدید جمهوری اسلامی ایران در «شانگهای»‌، بهره‌مندی حداکثری از فرصت لغو روادید با چین و به‌تبع این اقدام، پاسخ به کنجکاوی ایجاد شده میان گردشگران چینی برای معرفی تصویر واقعی از کشورمان را مهم‌ترین گام در توسعه روابط گردشگری میان دو کشور اعلام کرد.
  • پیشرفت ۶۰ درصدی مرمت سرای «ایکی قاپیلار»

    مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌شرقی گفت: با ادامه مستمر طرح مرمت سرای «ایکی قاپیلار» بازار تاریخی تبریز، این طرح به ۶۰ درصد پیشرفت رسیده است. به گزارش «ایرنا» مرتضی آبدار در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با بیان اینکه مرمت بخش‌های آسیب‌دیده این سرای از ۱۳ خرداد ۹۸ به‌طور مستمر ادامه دارد، افزود: مرمت بخش‌های آسیب‌دیده این سرای با نظارت متخصصان و کارشناسان این اداره کل در حال انجام است و مرحله نخست این عملیات تا پایان مهر سال‌جاری به اتمام می‌رسد.

ویدئوهای اقتصادی

بیشتر