شیراز از جمله مقاصد مطلوب توریست‌‌‌های نوروزی است. یکی از این تورها سه و نیم روزه تعریف شده و هزینه آن به ازای هر گردشگر ۸ میلیون و ۳۰۰‌هزار تومان است. خدمات این تور زمینی شامل بازدید مجموعه ثبت جهانی تخت جمشید، مجموعه ثبت جهانی پاسارگارد، نقش رستم، نقش رجب، مسجد نصیر‌الملک، نارنجستان قوام، منزل زینت‌الملک، باغ ارم، ارگ کریمخانی، بازار و حمام وکیل، آرامگاه حافظ (حافظیه)، آرامگاه سعدی و دروازه قرآن شیراز می‌شود.

خوزستان از دیگر مقاصد گردشگری است که در نوروز از آب و هوای مطلوبی برخوردار است. دو تور سه و نیم روزه به این استان تعریف شده که یکی از آنها سه و نیم روزه با هزینه‌‌‌ای معادل ۸ میلیون و ۴۵۰‌هزار تومان به ازای هر نفر است. در ا‌ین تور بازدید از آبشار رفیع شیوند، سنگ‌نگاره کول فرح، بازدید از اثر ایلامی اشکفت سلمان، پیاده‌روی در دشت سوسن و قایق‌سواری در دریاچه سد کارون گنجانده شده و ‌‌‌سه صبحانه، ‌‌‌ یک ناهار و ‌‌‌ یک شام با تور به توریست‌‌‌ها ارائه می‌شود. تور زمینی سه و نیم روزه لرستان به ازای هر گردشگر ۵ میلیون و ۲۵۰‌هزار تومان است و در آن بازدید از آبشار وارک، آبشار گریت و سرکانه، آبشار رفیع نوژیان، آبشار زیبای بیشه و قلعه فلک‌الافلاک خرم‌آباد گنجانده شده است. در این تور ‌‌‌ سه صبحانه و یک ناهار عرضه می‌شود.

استان‌‌‌های بوشهر و فارس از جمله مقاصد جذاب برای توریست‌‌‌های نوروزی هستند. یکی از تورهای تعریف‌شده به این دو استان ۴.۵ روزه و هزینه آن به ازای هر نفر ۱۰ میلیون و ۸۰۰‌هزار تومان است. رفت و آمد این تور با اتوبوس بوده و سه شب اقامت در اقامتگاه بوم‌‌‌گردی برای آن در نظر گرفته شده است. گردشگران شرکت‌کننده همچنین خدماتی مانند بازدید از شهر باستانی بیشاپور، تنگه چوگان، سنگ‌‌‌نگاره‌‌‌های تنگه چوگان، عمارت طاهری، عمارت دهدشتی، عمارت ایرانی، بازدید از اسکله و پارک ساحلی شهر بوشهر، بندر دلوار، موزه و خانه رئیس‌‌‌علی دلواری، سواحل شنی دلارام، نخلستان‌‌‌های آب‌‌‌پخش، شهر فیروزآباد، کاخ اردشیر، قلعه دختر، سنگ‌نگاره تنگاب (نقش رستم فیروزآباد)، شهر تاریخی گور، ‌‌‌ دو صبحانه، دو ناهار و سه شام دریافت می‌کنند.

همچنان که در جدول این گزارش ملاحظه می‌‌‌کنید خراسان رضوی، ‌‌‌ خراسان جنوبی‌، سیستان و بلوچستان، گلستان، ‌‌‌ هرمزگان، ‌‌‌ ایلام‌‌‌، کهگیلویه و بویراحمد و... استان‌های دیگری هستند که آژانس‌ها برای هر کدام تورهای متنوعی را تدارک دیده‌اند.

Untitled-1 copy

Untitled-2 copy

Untitled-3 copy