آرشیو روزنامه شماره ۴۹۲۲ دنیای اقتصاد

اخبار کدال - روزنامه شماره ۴۹۲۲

  • تیغ دولبه کارمزد

    دنیای اقتصاد: شرکت‌های بورس تهران،‌ بورس کالا، فرابورس ایران و بورس انرژی(فراکاب) نهاد‌های مالی مهمی هستند که عمده‌ی معاملات صورت گرفته در بازار سرمایه ایران در بستر این شرکت‌ها اتفاق می‌افتد. شرکت‌هایی که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار به فعالیت می‌پردازند و همزمان در بازار سرمایه ایران پذیرش شده‌اند. بررسی‌های صورت‌های مالی این شرکت‌ها نشان می‌دهد به‌طور عمده درآمد‌های این شرکت‌ها به واسطه معاملات صورت گرفته و خدماتی که به سهامداران عرضه می‌کنند حاصل می‌شود.
  • ترمیم چالش حاشیه سود

    گروه بورس: موضوع افزایش قیمت سیمان طی چند وقت اخیر بار‌ها در بازار شنیده شد و برخی از فعالان این صنعت به دور از فضای شایعات خبر از اعمال نرخ جدید در بازار سیمان کشور پیش از اعلام و حتی انتشار مصوبه از سوی منابع رسمی می‌دادند. به هر روی، روز دوشنبه مصوبه‌ای درخصوص افزایش ۲۰درصدی قیمت سیمان منتشر شد و در همین زمینه محمد گرجی‌آرا کارشناس بازار سرمایه به «دنیای اقتصاد» گفت: در حال حاضر فقط بخشی از درخواست تولید‌کنندگان صنعت سیمان مورد موافقت قرار گرفته است.
  • عرضه سهام شرکت بیمه ایران معین تا پایان تابستان در فرابورس

    مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین از عرضه سهام این شرکت در فرابورس تا پایان تابستان سال جاری خبر داد. داریوش محمدی درباره زمان حضور این شرکت در بازار سرمایه اظهار کرد: عرضه سهام ایران معین در فرابورس، از اولویت‌های نخست برنامه‌های ارائه‌شده به سهامدار عمده شرکت و مورد تاکید و مطالبه هیات مدیره شرکت بوده و هم‌اکنون مقدمات این کار در حال انجام است. مدیرعامل شرکت بیمه ایران معین تصریح کرد: سهام شرکت بیمه ایران معین تا پایان تابستان ۹۹ آماده عرضه در فرابورس شود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر