ارتودنسی و لمینت دندان دو راهکار مناسب برای مبارزه با تمام مشکلات فک و دندان

رپرتاژ آگهی: اما مشکل تنها به اینجا ختم نشده و مشکلات پنهان دیگری نظیر کمبود اعتماد به نفس، کاهش قدرت بیان، افزایش سن و حادتر شدن مشکلات گریبان گیرشان شده است. در مقابل راه های متعددی برای ریشه کن کردن این مشکلات وجود دارد که ارتودنسی و لمینت دندان دو نمونه از رایج ترین درمان های مشکلات فک و دندان محسوب می شوند که متاسفانه یا خوشبختانه زیر آوار روزمرگی به کل فراموش شده اند و بهتر است با خواندن این مطلب آن را دوباره به زندگیتان دعوت کنید!

آیا با وجود هزینه بالای ارتودنسی می توان از آن برای ریشه کن کردن مشکلات فک و دندان استفاده کرد؟

هزینه ارتودنسی به قدری بالا است که برخی افراد می گویند با وجود مخارج و هزینه های دیگر زندگی، فرصتی برای استفاده از ارتودنسی باقی نخواهد ماند. برخی افراد هم می گویند ما به لحاظ زمانی فرصتی برای انجام روش های درمانی نداریم و برای انجام هر یک از آن ها نیاز است که حداقل چندین جلسه زمان گذاشت. اما از طرفی مشکلاتی که برای شخص وجود دارد اگر به موقع درمان نشود، می تواند تا حدی پیش برود که تمام زندگی فرد را مختل نماید. به خصوص اگر ظاهر و زیبایی و قدرت بیان تاثیر به سزایی در شغل و در آمد داشته باشد؛ به مسئله ای بزرگ تبدیل خواهد شد. اما از آن سو، وجود مزایایی که انجام ارتودنسی به همراه دارد، این مسئله را به یک فرصت باور نکردنی و کاملا تاثیر گذار تبدیل خواهد کرد.

 • وسیع شدن کام دهان

 • بهتر جویدن غذا و جلوگیری از بروز بیماری های گوارشی

 • کاهش خطر پوسیدگی دندان

 • افزایش روحیه خودباوری و تقویت اعتماد به نفس

 • افزایش قدرت فن بیان

 • انتخاب شغل بهتر

 • افزایش ارتباطات اجتماعی

 • کمک به انتخاب سبک زندگی بهتر

وجود مزایای فوق نه تنها هزینه بالای ارتودنسی را به فرصت تبدیل می کند، بلکه به نحوی سرمایه گذاری محسوب خواهد شد و کمتر کسی را می بینید که از سرمایه گذاری با چنین مزایایی خودداری کند. از طرفی امکان انجام درمان های ارتودنسی با استفاده از شیوه اقساطی و مراجعه به بهترین کلینیک های دندان پزشکی ترس از هزینه گزاف ارتودنسی را از بین خواهد برد. علاوه بر این با انجام معایناتی که توسط پزشک انجام می شود، ممکن است برای رفع مشکلات فک و دندان شما تعداد جلسات کمتری مورد نیاز باشد.

لمینت دندان بهترین راهکار اصلاح طرح لبخند شما!

دندان های نامرتب، وجود فاصله میان دندان ها، برجستگی های دندانی و تیره شدن دندان ها تنها برخی از مواردی هستند که لبخند زیبای شما را از بین می برند و وجهه ای نا زیبا در چهره شما خلق می کنند. از تاثیرات منفی این امر می توان به کاهش تاثیر گذاری شما در جمع و حتی کاهش اعتماد به نفس و احساس طرد شدگی از سوی اطرافیان اشاره کرد. اما به راستی ریشه این مشکلات نشات گرفته از کجاست؟ نکته مهم این است که دلیل پیدایش این مشکلات چه افزایش سن باشد و چه بی توجهی های دوران کودکی، امروز زیر آوراری از زندگی روزمره مدفون شده است و نیاز به توجه جدی برای درمان دارند. اصلاح طرح لبخند و رونمایی از دندان های مرتب و منظم علاوه بر اینکه ابتدا به خودتان انرژی می دهد، در افزایش قدرت اعتماد به نفستان هم تاثیر به سزایی دارد. لمینت دندان می تواند قدرت عظیمی در روحیه خودباوری شما ایجاد کند.

متاسفانه یا خوشبختانه گاهی دغدغه های زندگی روزمره به قدری زیاد می شود که فرصتی برای توجه به نکات و مسائل بهداشتی باقی نمی گذارد. از طرفی صحبت های اطرافیان در مورد هزینه لمینت دندان ممکن است به این مسائل دامن زند و اجازه ندهد که بیشتر به آن فکر کنید. اما به یاد داشته باشید ترس از هزینه دندانپزشکی و عدم مراجعه به دندانپزشک خود مهم ترین دلیل بر فراموش شدن زیبایی و سلامتی دندان های شماست.

لمینت دندان یک راه حل موثر و با طول عمر بالا برای دندان های شماست که مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد آورد:

 • افزایش سلامت دندان ها

 • جلوگیری از بروز بسیاری از مشکلات ظاهری دندان

 • نگهداری آسان

 • سفید بودن مداوم و همیشگی دندان ها

 • حفاظت بهتر و بیشتر از مینای دندان

بهتر است امروز از این رویداد علمی که به بهترین شکل و با نتایج موفقیت آمیز باعث افزایش حس شادابی و هدیه لبخندی زیبا به اطرافیان می شود، استفاده کنید و اجازه دهید برای اصلاح طرح لبخند شما تلاش کند.

ترس از هزینه دندان پزشکی به قیمت از دست دادن سلامتی دندان ها!

بیماران بسیاری به جهت وجود ترس از هزینه دندان پزشکی برای تشخیص بهترین روش درمان برای مشکلات فک و دندان خود به دندان پزشک مراجعه نمی کنند. همین امر سبب می شود که یک مشکل ساده به قدری حاد شود که حتی روش درمانی با هزینه بیشتری را متحمل شوند. حتی گاهی این امر به قدری پیچیده می شود که به قیمت از دست سلامتی دندان ها منجر می شود. هزینه دندان پزشکی آن قدرها هم که فکر می کنید ترسناک نیست و با افزایش میزان اطلاعات شما کاملا ساده خواهد شد. هزینه دندان پزشکی کاملا بستگی به نوع مشکل فک و دندان شما دارد که توسط پزشک در معاینات اولیه و عکس برداری ها مشخص می شود. گفتنی است که هزینه دندان پزشکی به معیارهای مختلفی نظیر نوع مشکل فک و دندان، جنس مواد استفاده شده، سابقه و تبحر پزشک بستگی دارد. بنابراین می توان گفت تا زمانی که مراجعه و تشخیص نوع مشکل و نوع درمان وجود نداشته باشد، ترس از هزینه خدمات دندان پزشکی وجود دارد و این ترس به قیمت از دست دادن سلامتی دندان ها نمی ارزد.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.