فروش نهال گردو کانادایی و ژنوتیپ برتر فقط به قیمت ۸۰ هزار تومان

رپرتاژ آگهی: هر چقدر باردهی یک درخت گردو و سازگاری آن با منطقه زندگی شما بیشتر باشد، سودآوری باغستان شما نیز افزایش می یابد. همه ساله تعداد زیادی نهال گردو در کشور خرید و فروش می شود که اغلب آن ها به دلیل ضعیف بودن بیش از حد، در همان سال های ابتدایی رشد، نابود می شوند و سرمایه باغدار را به هدر می دهند.

رویال نهال با ۳۰ سال سابقه در زمینه کاشت گردو، بیشترین ارقام تجاری این نهال را با کیفیت عالی و تحت نظارت جهاد کشاورزی پرورش داده و به فروش می رساند. پس این فرصت خرید از بزرگ ترین نهالستان غرب ایران را از دست ندهید و همین الان گامی مفید و مؤثر را برای احداث یا گسترش باغات خود بردارید. در ادامه ۳ نهال برتر گردو را که می توانید از رویال نهال با قیمت ۸۰ هزار تومان خریداری کنید، بیان می کنیم:

گردو اسرائیلی درآمدی ۵۰۰ میلیون تومانی برای شما دارد

بدون شک یکی از نهال های گردو که عملکرد بسیار خوبی را در مناطق سردسیر و معتدل دارد، نهال گردو اسرائیلی خوشه ای است. خاستگاه این گردو همانطور که از نام آن برمی آید، اسرائیل یا همان فلسطین اشغالی است که امروزه به کشور ما نیز راه یافته. کاشت گردو اسرائیلی خوشه ای یک سرمایه گذاری مطمئن محسوب می شود؛ زیرا فقط با کاشت ۱۰۰ اصله از این نهال می توانید به درآمد ۵۰۰ میلیون تومانی یا حتی بیشتر برسید.

این نهال بالغ بر ۸۰ سال عمر می کند که خود دلیلی محکم برای ترغیب باغداران به کاشت آن است. گردوهای تولید شده توسط این نهال را می توانید انبار کرده و در زمان مناسب با قیمتی بالا بفروشید. نهال گردو اسرائیلی از سال اول شروع به باردهی می‌ کند و هر سال به میزان باردهی آن افزوده می شود تا اینکه نهال به سن بلوغ و اوج باردهی خود برسد. در این زمان هر اصله نهال گردو اسرائیلی بیش از ۶۰ کیلوگرم محصول درشت و مرغوب تولید می کند.

با خرید گردو کانادایی با ۸۰ هزار تومان ۸۰ سال محصول برداشت کنید

امروزه بیشترین سطح زیر کشت مناطق سردسیر کشور متعلق به نهال گردو کانادایی است. این گردو ویژگی های بسیار منحصر به فردی که دارد که آن را به یکی از پرفروش ترین نهال های گردو در سطح کشور، تبدیل کرده است. مرغوبیت مغز این گردو، آن را تبدیل به یکی از پرطرفدارترین خشکبار در بازارهای جهانی کرده است. هر اصله نهال گردو کانادایی می تواند بالغ بر ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم محصول مرغوب تولید کند که این عدد با توجه به قیمت این نهال در بازارهای جهانی، قابل توجه است.

نهال های گردو کانادایی

نهال های گردو کانادایی باردهی خود را از سال دوم پس از کاشت آغاز کرده و در 2 سال بعد؛ یعنی در سال چهارم به بهره برداری اقتصادی می رسند. باغدارانی که این نوع گردو را برای کاشت در زمین خود از رویال نهال خریداری می کنند، باید بدانند که تنها با پرداخت 80 هزار تومان می توانند به مدت 80 سال از هر اصله نهال این گردو بهره برداری کنند.

گردو ژنوتیپ برتر؛ طلای سبز در باغداری

اگر می خواهید در باغداری به درآمد 800 میلیونی برسید، نهال گردو ژنوتیپ را بخرید. در میان ارقام تجاری گردو، ژنوتیپ برتر به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و باردهی فوق العاده خود، جایگاه بسیار ویژه ای دارد. این رقم برای اولین بار در کشور توسط رویال نهال تولید و به ثبت رسیده است و تنها در همین نهالستان به فروش می رسد.

یکی از مهم ترین ویژگی های گردو ژنونیپ برتر کاشت آن به صورت دیم است. اگر بحران بی آبی در منطقه شما وجود دارد، می توانید این نوع گردو را به صورت دیم بکارید. گردو ژنوتیپ برتر خود گرده افشان است و این یک مزیت بسیار مهم برای آن محسوب می شود.

نهال گردو ژنوتیپ برتر گردوهایی با درصد چربی بسیار بالا دارد. هر کدام از این گردوها ۱۷ گرم وزن دارند که ۷۵ درصد آن ها را مغزهای سفید رنگ و روشن تشکیل داده اند. این گردو باردهی خود را از همان سال اول کاشت آغاز می کند و در سال چهارم به باردهی اقتصادی می رسد. کشت این نوع گردو به صورت متراکم و تعداد زیاد در واحد سطح است. این نهال فوق العاده تنها به قیمت ۸۰ هزار تومان در رویال نهال به فروش می رسد؛ پس اگر قصد کاشت آن را دارید، تا موجودی آن به اتمام نرسیده با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

خرید نهال گردو ژنوتیپ

فروش نهال لیبل دار و شناسنامه دار تنها با 80 هزار تومان

نهال های رویال نهال همگی دارای بالاترین درجه کیفیتی هستند. داشتن شناسنامه و لیبل از دیگر ویژگی های نهال های این نهالستان است. بیش از 5 هکتار از اراضی رویال نهال زیر کشت گردو است و بهترین و تجاری ترین ارقام گردو در این نهالستان تولید می شود؛ بنابراین خیالتان از بابت کیفیت نهال ها راحت باشد. از دیگر ویژگی های نهال های گردو رویال نهال می تواند به تضمین باردهی آن ها اشاره کرد.

اگر نهال هایی که از رویال نهال می خرید، باردهی نداشتند یا خشک شدند، می توانید خسارت خود را به صورت کامل از این نهالستان دریافت کنید. رویال نهال یکی از معتبرترین نهالستان ها با مجوز تولید از جهاد کشاورزی است. کارشناسان رویال نهال به تجارب بسیار ارزشمندی در زمینه کاشت انواع نهال دست یافته اند که آن را به صورت رایگان در اختیار باغداران عزیز قرار می دهند. اگر می خواهید با کمترین سرمایه اولیه سرمایه گذاری در زمینه باغداری را آغاز کنید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید.

09201811520

09301811520

09981811520

04445231520

برای خرید نهال و اطلاعات بیشتر به سایت ROYALNAHAL  دات کام مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.