بی‌نهایت سفر، جایزه یک میلیاردی فلایتیو

رپرتاژ آگهی: هدف این کمپین ایجاد آگاهی از رشد فلایتیو در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار مثل توسعه سطح کیفی خدمات و معرفی محصولات جدید، مانند سرویس ویزای آنلاین، پرداخت اعتباری و بیمه مسافرتی است.

یک میلیارد تومان اعتبار سفر

کاربران با خرید خدمات فلایتیو در بازه زمانی ۱۰ بهمن تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۲، شانس برنده شدن جایزه یک میلیارد تومان اعتبار سفر را دارند. همچنین در کنار بهره‌مندی از بهترین قیمت‌ها، با خرید هفتگی در قرعه‌کشی‌ آن همان هفته نیز شرکت می‌کنند. متناسب با تعداد و تنوع خرید محصولات فلایتیو (بلیط هواپیما، رزرو هتل، اخذ ویزا و بلیط قطار) شانس خود را به صورت تصاعدی در قرعه‌کشی جایزه بزرگ و جوایز هفتگی افزایش می‌دهند.

برای اطلاع از جزئیات و قوانین به صفحه جایزه یک میلیاردی فلایتیو سر بزنید.

کد تخفیف برای اولین خرید از فلایتیو

علاوه بر قرعه‌کشی یک میلیارد تومان اعتبار سفر و قرعه‌کشی‌های هفتگی فلایتیو، مسافران می‌توانند از مزیت‌های دیگر فلایتیو مثل خرید اعتباری، مشاوره ۲۴ ساعته و تخفیف اولین خرید نیز بهره‌مند شوند. کاربران می‌توانند برای خرید اول خود از فلایتیو و دریافت تخفیف ۱۵۰ هزار تومانی از کد زیر استفاده کنند:

مسافران چطور می‌توانند در قرعه‌کشی جایزه یک میلیاردی شرکت کنند؟

تنها با یک خرید مانند اخذ ویزای سفر در بازه زمانی ۱۰ بهمن تا آخر اسفند، مسافران فلایتیو شانس برنده شدن جایزه یک میلیارد تومان اعتبار سفر را دارند. اعتبار یک میلیارد تومانی سفر تاریخ انقضا ندارد و مسافر می‌تواند از تمام خدمات سفر فلایتیو استفاده کند.

افزایش شانس برنده شدن در قرعه‌کشی

مسافران می‌توانند شانس برنده شدن در قرعه‌کشی و دریافت جایزه یک میلیاردی اعتبار سفر فلایتیو را با موارد زیر افزایش دهند.

  • اولین خرید: با اولین خرید از فلایتیو ۱۰۰ شانس دریافت می‌کنند.

  • تعداد مسافر و ارزش سبد خرید: به ازای هر مسافر، ۱۰ شانس و به ازای هر ۱ میلیون تومان خرید، ۱۰ شانس دریافت می‌کنند.

  • تنوع محصولات: خرید محصولات متنوع (بلیط پرواز، هتل، ویزا، بلیط قطار) در بازه زمانی کمپین شانس برنده شدن را به صورت تصاعدی بیشتر می‌کند. برای مثال اگر همراه با خرید بلیط، هتل هم رزرو کنند؛ شانس برنده شدن در انتهای بازه زمانی قرعه‌کشی دو برابر می‌شود.

جوایز هفتگی کمپین فلایتیو

علاوه بر جایزه بزرگ اعتبار یک میلیارد تومانی سفر، ۶ قرعه‌کشی هفتگی هم برگزار می‌شود. قرعه‌کشی‌ هفتگی ۱۱ برنده دارد که جوایز آن شامل موارد مانند پلی‌استیشن ۵، گوشی آیفون ۱۳، لپ تاپ مک‌بوک و ده‌ها میلیون تومان اعتبار سفر است.

زمان برگزاری و جزئیات قرعه‌کشی جایزه بزرگ فلایتیو

قرعه‌کشی جایزه یک میلیاردی، ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ انجام می‌شود و مراسم قرعه‌کشی به صورت لایو (پخش زنده) از اینستاگرام فلایتیو پخش می‌شود. برندگان قرعه‌کشی جوایز هفتگی هم ابتدای هر هفته از سایت و شبکه‌های اجتماعی فلایتیو اعلام می‌شود.

فلایتیو، خدمات آنلاین سفر

فلایتیو پلتفرم جامع گردشگری است. کاربران از طریق فلایتیو می‌توانند تمام خدمات مورد نیاز خود را مثل خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل دریافت کنند. خدماتی تکمیلی دیگری مثل پرداخت اعتباری، بیمه مسافرتی و اخذ ویزا هم در سبد ارزش فلایتیو با پشتیبانی ۲۴ ساعته همراه شده تا بهترین تجربه سفر برای کاربران ایجاد شود. هم چنین فلایتیو با ایجاد مجله گردشگری (جامع ترین منبع سفر و گردشگری در ایران) تلاش می کند تمامی نکاتی در هنگام سفرهای خود نیاز دارید برای شما گرداروی کند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.