فرصت طلایی خرید نهال تا پایان اسفند ماه

رپرتاژ آگهی: رویال نهال عرضه کننده انواع نهال های تجاری و سودآور محبوب در تمام دنیا است. نهال های این مجموعه تحت نظر کارشناسان جهاد کشاورزی تولید شده و همگی دارای گواهی سلامت و لیبل دار هستند؛ بنابراین اگر می خواهید نهال هایی با کیفیت و با تضمین باردهی خریداری کنید، رویال نهال بهترین گزینه برای شما است.

امروز نهال بخرید، تابستان محصول آن را برداشت کنید!

نهال های موجود در رویال نهال با نهال های معمولی موجود در بازار فرق دارند. این نهال ها در بهترین شرایط ممکن رشد کرده اند و در همان سال اول کاشت به باردهی می رسند. به جرئت می توان گفت که با خرید نهال از مجموعه رویال نهال می توانید به جای میوه، پول برداشت کنید. آرزوی هر باغداری این است که بتواند از نهال های خود، بیش از حدی که انتظار دارد، محصول برداشت کند. رویال نهال این تضمین را به شما می دهند که از نهال های آن ها میزان بالایی محصول برداشت کنید.

دریافت توصیه های حرفه ای باغداری با خرید از رویال نهال

دریافت توصیه های حرفه ای باغداری با خرید از رویال نهال

کارشناسان رویال نهال دانش و تجربه لازم در زمینه رشد و نگهداری از نهال ها را دارند و می توانند راهنمایی ها  و توصیه های بسیار حرفه ای را در خصوص کاشت و نگهداری نهال ها ارائه دهند. علاوه بر این تنوع نهال های موجود در رویال نهال بسیار زیاد است؛ بنابراین ساکن هر منطقه ای از ایران که باشید، می توانید نهال مخصوص همان منطقه را خریداری کنید.

با خرید از رویال نهال هیچ نگرانی در بابت سرمایه گذاری در احداث باغ وجود ندارد. کارشناسان رویال نهال از ابتدا تا انتهای برداشت محصول در کنار شما هستند. آن ها شما را راهنمایی می کنند تا بهترین نهال برای منطقه زندگی خود را شناسایی کنید. سپس شرایط زمین شما از لحاظ نوع خاک بررسی می کنند تا بتوانید بهترین شرایط را برای رشد نهال فراهم کنید. بعد از انجام این کار، نهال های سالم و سرحال را با قیمتی ویژه به شما پیشنهاد می دهند. کار کارشناسان رویال نهال به همین جا ختم نمی شود.

آن ها بعد از کاشت نهال نیز در کنار شما هستند و آموزش های لازم در خصوص رسیدگی به نهال؛ مانند میزان و زمان آبیاری، نوع کود مناسب، نحوه و زمان هرس کردن و... را به شما ارائه می دهند تا بتوانید محصولی فراتر از آنچه انتظار دارید، برداشت کنید.

برای خرید نهال های مورد نظر خود، فرصت زیادی ندارید

برای خرید نهال های مورد نظر خود، فرصت زیادی ندارید

از آنجایی که فصل زمستان، بهترین فصل برای کاشت نهال های جوان محسوب می شود، بسیاری از باغداران در این روزهای طلایی به خرید نهال می کنند؛ بنابراین امکان تمام شدن موجودی نهال های مورد نظر شما بسیار زیاد است. پس اگر قصد خرید ارقام تجاری و پربازده بازار را دارید، باید همین الان برای خرید نهال اقدام کنید.

البته رویال نهال برای باغداران عزیز، فرصتی ویژه جهت پیش خرید کردن نهال فراهم کرده است. با این کار هیچ نگرانی از بابت تمام شدن نهال ها وجود ندارد. اگر می خواهید از شرایط ویژه پیش فروش نهال اطلاع پیدا کنید، همین الان با شماره تماس های درج شده در وب سایت رویال نهال تماس بگیرید.

خرید از رویال نهال فرصتی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به درآمد بسیار بالایی برسید و به گسترش باغ های خود و اشتغال زایی بیشتر کمک کنید. رویال نهال، تمامی نهال های خود را به صورت تضمینی ارائه می دهد؛ یعنی باردهی آن ها صددرصدی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، کارشناسان رویال نهال، پاسخگوی شما خواهند بود.

چند نکته مهم که بهتر است قبل از خرید نهال بدانیم

اگر قصد احداث باغ را دارید و کار جست و جو برای پیدا کردن نهالستان های معتبر را آغاز کرده اید، باید توجه شما را به چند نکته مهم قبل از خرید نهال جلب کنیم. اگر می خواهید سرمایه و زحمت شما در این زمینه به هدر نرود، نکات زیر را فراموش نکنید:

  • خرید نهال را از نهالستان های معتبر و دارای تأییدیه و مجوز از سازمان جهاد کشاورزی خریداری کنید.

  • نهال مناسب منطقه خود را با مشورت گرفتن از کارشناسان و مهندسان کشاورزی انتخاب نمایید.

  • نهال های شناسنامه دار جزء بهترین نهال ها برای خرید هستند.

  • نهال های پیوندی بسیار بهتر و پربارتر از نهال های بر پایه بذر هستند.

  • اواخر زمستان و اوایل بهار بهترین زمان برای خرید نهال است.

  • خرید نهال های یارانه ای بهترین فرصت برای خرید نهال با قیمت بسیار پایین است.

خرید نهال گردو ژنوتیپ

رویال نهال عرضه کننده تضمینی انواع نهال های تجاری

رویال نهال با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید نهال های مثمر و غیر مثمر تجاری، از بزرگ ترین تولید کنندگان نهال در غرب کشور است که سالانه بیش از 500 هزار اصله نهال سالم و لیبل دار را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. تمامی نهال های این شرکت با توجه به استانداردهای جهانی و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری هستند. نهال های تولیدی در رویال نهال عاری از هرگونه آفت و بیماری و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه تولید از جهاد کشاورزی هستند؛ بنابراین هیچ نگرانی در زمان خرید آن ها وجود ندارد.

مهندسان نهالستان در طی این ۳۰ سال فعالیت، به تجارب و دانش بسیار گسترده ای در خصوص کاشت نهال دست یافته اند و آن را به صورت رایگان در اختیار باغداران عزیز قرار می دهند. شما عزیزان می توانید با برقراری تماس با کارشناسان رویال نهال از این تجارت بهره مند شوید و نهال های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

برای اطلاعات بیشتر و خرید نهال به سایت ROYALNAHAL.COM مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.