ابزار باکیفیت رونیکس همراه صنعتگران خوزستانی است

رپرتاژ آگهی: حضور موفق رونیکس در این دو نمایشگاه و استقبال مخاطبان از این برند باعث شد مدیران رونیکس تصمیم بگیرند در نمایشگاه ابزار اهواز نیز با غرفه‌ای متفاوت و بزرگ حضوری چشمگیر داشته باشند. به همین بهانه گپ و گفتی داشتیم با محمدرضا رامخو بنیان‌گذار و مدیرعامل برند رونیکس.

رامخو فعالیت خود را در بازار ابزار از ۲۷ سال پیش و شاگردی در مغازه حاج آقا نوروزی آغاز کرده و امروز مدیرعامل برند معتبر رونیکس است. او همواره در مصاحبه‌های خود، ارتباطات را نبض پیشرفت در صنعت ابزار خوانده و سعی کرده بی‌واسطه با بزرگان بازار ابزار، مشتریان و همکارانش گفت‌وگو کند.

  • آقای رامخو، دلیل حضور برند رونیکس در نمایشگاه ابزار اهواز چیست؟

برای جواب به این سوال ابتدا باید از استان خوزستان صحبت کنم. خوزستان را با صنایع بزرگ و کارگاه‌های صنعتی پرسودش و فعالیت‌های گسترده کشاورزی می‌شناسند. بیراه نیست اگر بگوییم بخش اعظم درآمد کشور از این استان بزرگ و بااصالت تامین می‌شود.

از صنایع بزرگ نفت و گاز تا پتروشیمی و حتی کشاورزی در استان خوزستان فعال است و ده‌ها هزار نیروی کار متخصص در این استان، شب و روز برای پیشرفت کشور زحمت می‌کشند. پس ما با یک استان صنعتی روبه‌رو هستیم. صنعت پیشرفته در کنار نیروی متخصص و متعهد به ابزار پیشرفته و از آن مهمتر باکیفیت نیاز دارد.

من همواره به همه همراهانم در رونیکس تاکید کرده و می‌کنم که هدف اول و آخر ما در این مجموعه، تولید ابزار باکیفیت است. ابزاری که بتواند توقع صنعتگران کشورمان را برطرف کند. تولید ملی به ابزار باکیفیت ملی نیاز دارد. اهواز مرکز استان خوزستان است و نقش بسزایی در آبادانی این استان دارد. نمایشگاه ابزار اهواز فرصتی است تا رونیکس بتواند از تنوع و کیفیت بالای محصولات خود صحبت کند. بتواند به صنعتگران و فعالین اقتصادی استان ادای احترام کند.

رونیکس می‌تواند بخش مهمی از نیاز صنعتگران شهر اهواز و استان خوزستان را برطرف کند.

  • تا به امروز حضور رونیکس در استان خوزستان چطور بوده؟

برند رونیکس در تمام استان‌های کشور از جمله استان خوزستان حضور فعال دارد. در صدها مغازه ابزار فروشی در استان خوزستان، محصولات رونیکس عرضه شده و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

از طرف دیگر رونیکس تا به امروز 11 نمایندگی فروش قطعات و خدمات پس از فروش در استان خوزستان افتتاح کرده و به صورت روزانه با مشتریان خود در این استان و مخصوصا شهر اهواز در ارتباط است. رونیکس هموراه سعی کرده فاصله خود را تا مصرف‌کننده کاهش دهد. این ارتباط باعث می‌شود برند از نیازهای مصرف‌کنندگان باخبر باشد و بتواند بهترین ابزار را در اختیارشان قرار دهد.

  • در سبد محصولات رونیکس چه ابزاری متناسب با نیاز استان خوزستان وجود دارد؟

رونیکس در سال‌های فعالیت خود توانسته بیش از 2500 نوع محصول وارد بازار ابزار کند. ابزار رونیکس از یک پیچ ساده تا ابزار پیشرفته صنعتی را شامل می‌شود.

رونیکس دسته بندی کاملی از ابزار برقی، شارژی، بادی و بنزینی دارد. هر کدام از این دسته‌بندی‌ها می‌تواند پاسخگوی بخشی از صنایع اهواز و خوزستان باشد. از کشاورزی گرفته تا صنایع ساختمانی و کارگاهی و ...

از طرف دیگر رونیکس دارای بزرگ‌‌ترین بانک قطعات کشور است. ما 34000 نوع قطعه ذخیره کردیم تا مصرف‌کنندگان نگرانی از بابت تامین قطعات یدکی نداشته باشند.

البته باید اضافه کنم که تیم خلق محصول رونیکس، از طراحی تا عرضه به بازار، ابزار را به صورت مداوم چک کرده و بالاترین کیفیت را در اختیار مصرف‌کننده‌گان قرار می‌دهد. کیفیت بالا در کنار تنوع، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و خدمات پس از فروش منحصر به فرد جز رفتار سازمانی مجموعه رونیکس است.

  • رونیکس از ابتدای سال جاری در دو نمایشگاه ابزار تبریز و همچنین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران حضور فعال داشته است. آورده این دو نمایشگاه برای رونیکس چه بوده؟

من در مصاحبه‌های قبلی در رابطه با این دو نمایشگاه گفته‌ام که فروش در درجه دوم اهمیت قرار دارد. هدف اول برقراری ارتباط سازنده و گفت‌وگو با بزرگان ابزار، همکاران و همچنین ادای احترام به صاحبین صنایع است.

نمایشگاه تبریز و مهمان‌نوازی مردم خونگرم این شهر، تجربه بی‌نظیری برای رونیکس بود. در این نمایشگاه غرفه رونیکس با استقبال بسیار زیاد حاضرین همراه شد. علاقه‌مندان به ابزار از اقصی‌نقاط کشور خود را به تبریز رساندند و از جدیدترین ابزار رونیکس بازدید کردند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران نیز بزرگ‌ترین رویداد سالانه صنایع ساختمانی است. رونیکس در این نمایشگاه توانست تجربه به یادماندنی کسب کند. غرفه متمایز رونیکس در این رویداد بین‌المللی مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

تمام آنچه در این دو نمایشگاه اتفاق افتاده و امیدوارم در نمایشگاه اهواز نیز اتفاق بیفتد، در راستای اعتلای صنعت ابزار و شناساندن ظرفیت‌های این صنعت بزرگ است.

  • رونیکس چه برنامه‌ای برای نمایشگاه ابزار اهواز دارد؟

تمام فعالیت‌ها در مجموعه رونیکس بر اساس کار گروهی است. برای شرکت در یک نمایشگاه، تمام رونیکس پای کار می‌آیند. از تیم خدمات گرفته تا تیم برندینگ، فروش، ارتباطات و برند، سیستم‌ها و روش‌ها، قطعات، خدمات پس از فروش و حتی هیئت مدیره.

آنچه در اهواز قرار است اتفاق بیفتد، باید در شان مردم خوب و خونگرم خوزستان باشد. از طراحی غرفه، تا معرفی ابزار و همچنین برنامه‌های جانبی. برای هر نمایشگاهی که رونیکس در آن شرکت می‌کند، از هفته‌ها قبل برنامه‌ریزی و کار آغاز می‌شود.

امیدوارم بتوانیم در نمایشگاه ابزار اهواز، کنار هم تجربه‌ای به یادماندنی با مردم بزرگوار خوزستان رقم بزنیم.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.