تولید نوشیدنی‌های ورزشی توسط تولیدکننده برتر و معتبر صنعت نوشیدنی

 طبق توصیه مشاوران تغذیه و مربیان، ورزشکاران باید با نوشیدن آب و نوشیدنی‌های مناسب ورزشی که با فرمولاسیون خاص تولید شده‌اند، آب و املاح ازدست‌رفته بدن خود را تأمین نمایند.

یکی از بهترین نوشیدنی­هایی که برای ورزشکاران و به طور خاص برای ورزش­های استقامتی و طولانی‌مدت که بیش از یک ساعت به طول می‌انجامند مناسب است،  نوشیدنی‌های ورزشی (ایزوتونیک) می­باشد. تحقیقات نشان داده است طعم خوب ایزوتونیک باعث مصرف بیشتر آن می‌گردد و همین موضوع باعث می­شود ورزشکاران با میل بیشتری نسبت به آب، نوشیدنی­های ایزوتونیک را مصرف کنند.

گروه صنعتی سن ایچ به‌عنوان معتبرترین و باسابقه‌ترین تولیدکننده در صنعت نوشیدنی، در این زمینه نیز پیشرو بوده و محصولی کاملاً مناسب برای ورزشکاران با برند هاسکی به بازار عرضه کرده است. محصولات هاسکی، نوشیدنی‌های ورزشی هستند که آب و املاح ازدست‌رفته بدن در هنگام ورزش را تأمین می‌کنند.

این املاح معدنی شامل مواردی همچون سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم هستند که با طمع دهنده‌های کاملاً طبیعی همراه گردیده‌اند. در نوشیدنی‌های ورزشی هاسکی مقادیر متوسط کربوهیدرات موردنیاز بدن موجود است که با سرعتی بالا پس از نوشیدن، جذب بدن می‌شوند.

photo 2

مواد موجود در این نوشیدنی‌های ورزشی همچون آب و املاح باعث تنظیم فعالیت‌های ماهیچه شده، وجود سدیم باعث افزایش نگه‌داشتن آب در سلول‌ها و همچنین پتاسیم باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی و ماهیچه‌ها می‌شود. وجود منیزیم در این نوشیدنی‌های ورزشی موجب فعال‌شدن آنزیم‌های تولید انرژی و در نهایت کلسیم که ماده اصلی بافت استخوان‌ها در ورود و خروج آب و انرژی به سلول‌ها هستند نیز در این نوشیدنی‌های ورزشی موجود می‌باشند.

گروه صنعتی سن ایچ که همواره به‌سلامت و کیفیت محصولات خود پایبند است از هیچ‌گونه نگه دارنده، شیرین‌کننده مصنوعی و کافئین در محصولات هاسکی خود استفاده نمی‌کند. این نوشیدنی‌های ورزشی با سرعت جذب آب و املاح در بدن، باعث افزایش کارایی فعالیت‌های ورزشی ورزشکاران، ایجاد حس تازگی و حفظ تعادل مایعات و الکترولیت‌های بدن می‌شوند.

لازم به توضیح است که بسته‌بندی در این محصولات بسیار حائز اهمیت می‌باشد، زیرا مصرف آن‌ها توسط ورزشکاران در هنگام ورزش صورت می‌گیرد، همچون دوچرخه‌سواران که در طول مسیر و هنگام رکاب‌زدن از آن استفاده می‌نمایند و یا دوندگان هنگام دویدن طولانی‌مدت.

شرکت عالیفرد (سن ایچ) در کارخانه‌جات خود با بهره‌گیری از خطوط مدرن و آخرین فناوری روز منطبق با استانداردهای بین‌المللی، بسته‌بندی‌های سبک، مستحکم و بسیار مناسب برای محصولات هاسکی تولید می‌کند که باعث حداقل نفوذپذیری اکسیژن و نور گردیده است.

امید است ورزشکاران در هنگام ورزش‌های طولانی‌مدت توجه بیشتری به هیدراته ماندن بدن خود داشته و باتوجه‌به انرژی و الکترولیت‌هایی که در انجام ورزش از دست می‌دهند، مصرف نوشیدنی‌های ورزشی را مدنظر قرار داده تا بتوانند بدون حس خستگی و کم‌آبی به فعالیت خود ادامه دهند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.