مشاورین اندیشه آسیا همراه شما در اخذ مجوز آموزشی

‎بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که به جای گذراندن وقت خودشان به بطالت، در کلاس‌های آموزشی مختلف شرکت کنند و یک مهارت را یاد بگیرند. در این جایگاه آموزشگاه‌ها نیز می‌توانند با فراهم کردن بستر برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف، هم به مردم خدمت کنند هم به درآمد ایده‎آلی برسند. افزایش درخواست مردم برای شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی، باعث شده تا اکثر آموزشگاه‌ها محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم پیدا کنند. به طوری که این آموزشگاه‌ها توانسته‌اند با برگزاری دوره‌های آموزشی، به درآمد بسیار خوب برسند و سطح دانش مردم را چندین برابر کنند.

برای دستیابی به بیشترین سود پس از اخذ مجوز آموزشی، باید به دنبال برگزاری پرطرفدارترین دوره‌ها بود. در این صورت مردم علاقه‎مند به ثبت نام در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی این مجموعه‌ها می‌شوند و حتی ممکن است دوستان خود را برای شرکت در دوره‌ها به آموزشگاه معرفی نمایند.  

ثبت موسسه آموزشی در کمترین زمان با کمک مشاورین اندیشه اسیا

ثبت موسسه آموزشی در کمترین زمان با کمک مشاورین اندیشه اسیا

ثبت موسسه آموزشی در کمترین زمان با کمک مشاورین اندیشه اسیا

اکثر اقشار جامعه در ایران، علاقه‎مند به شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی برای کسب یک مهارت هستند. این موضوع بیشتر در خانم‌ها و افراد جوان دیده می‌شود. ثبت موسسه آموزشی می‌تواند خدمت بسیار زیادی به افرادی که به‎نوعی علاقه‎مند به شرکت در این کلاس‌های آموزشی هستند، کنند؛ اما سختی کار باعث شده تا بسیاری از افرادی که متقاضی ثبت موسسات آموزشی هستند، از این کار منصرف شوند.

برای ثبت یک موسسه آموزشی در گام اول نیاز به وجود یک سری شرایط است. فرد متقاضی باید سن بالای ۲۵ سال داشته باشد و با ارائه مدارک و مستندات لازم، مراحل دریافت مجوز برای ثبت موسسه را انجام دهد. تمامی مراحلی که باید برای ثبت موسسات آموزشی انجام شوند، زمان‎بر هستند و ممکن است نیاز باشد تا چندین ماه صبوری کنید تا در نهایت بتوانید بخشی از مراحل را به اتمام برسانید. این موضوع می‌تواند چالش بسیار زیادی را برای افرادی که شاغل هستند و یا زمان کافی برای انجام این کارها ندارند، به وجود آورد.

کمک گرفتن از یک موسسه برای ثبت موسسات آموزشی به شما این امکان را می‌دهد تا با صرف زمان بسیار کمتر، بتوانید به نتیجه ایده‎آل خود برسید. موسسه اندیشه آسیا، سال هاست که در حوزه ثبت موسسه آموزشی و انجام تمامی مراحل مربوط به آن به مردم خدمات ارائه می‌کند. کلیه مراحل از قبیل  مشاوره اخذ مجوز-تعیین مکان مناسب برای راه‎اندازی موسسه و حتی پیشنهاد سرمایه گذار برای ثبت موسسه آموزشی از سوی مشاورین این مجموعه انجام می‌شوند.

اگر متقاضی راه اندازی یک موسسه آموزشی حرفه‎ای هستید، ولی زمان زیادی برای این کار ندارید و می‌خواهید خیلی زود به نتیجه برسید، می‌توانید از کارشناسان اندیشه آسیا کمک بگیرید. کارشناسان این مجموعه سال هاست که در این حوزه فعالیت کرده‌اند و با چم و خم کار آشنایی دارند. بنابراین، در صورت داشتن هر گونه سوال برای راه‎اندازی موسسه آموزشی از قبیل هزینه‌ها، مراحل، مدت زمان مورد نیاز برای اخذ مجوزها و ... می‌توانید با کارشناسان موسسه آموزشی اندیشه آسیا در ارتباط باشید.

تاسیس یا اخذ مجوز آموزشگاه فنی حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای یکی از آموزشگاه‌های بسیار پرطرفدار در میان مردم است. اکثر مردم به‎واسطه اینکه نیاز به یاد گرفتن یک مهارت خاص دارند، اقدام به شرکت در دوره‌های آموزشگاه فنی حرفه ای می‌کنند. دوره‌های این آموزشگاه‌ها بسیار پرطرفدار هستند و می‌توانند تنوع بسیار بالایی نیز داشته باشند. مهارت‎محور بودن دوره‌های فنی حرفه ای و همچنین، اشتیاق برای شروع کار به‎واسطه یاد گرفتن یک مهارت، از جمله دلایل محبوبیت این آموزشگاه‌ها محسوب می‌شود.

خوشبختانه اکثر آموزشگاه‌های فنی حرفه ای که با مشاوره تیم مشاورین اندیشه آسیا راه اندازی شده‌اند، دارای شرایط بسیار خوبی هستند و صاحبان این آموزشگاه‌ها به درآمد بسیار خوبی رسیده‌اند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افرادی که علاقه‎مند به راه اندازی یک موسسه آموزشی هستند، روی به تاسیس آموزشگاه فنی حرفه ای بیاورند.

تاسیس یا اخذ مجوز آموزشگاه فنی حرفه ای می‌تواند در هر یک از شهرهای کوچک و بزرگ کشور ایران انجام شود؛ اما قبل از آن لازم است که افراد متقاضی دارای شرایط کافی برای تاسیس آموزشگاه‌ها باشند تا بتوانند با اخذ مجوز فعالیت خود را آغاز کنند. تاسیس آموزشگاه فنی حرفه ای، عملا بدون دریافت مجوز امکان‎پذیر نیست. بنابراین، لازم است که افراد پروسه‌های لازم برای دریافت مجوز را پشت سر بگذارند تا در نهایت بتوانند موسسه آموزشی خود را ثبت کنند. در نظر گرفتن شرایط مورد نیاز برای اخذ مجوز آموزشگاه فنی و حرفه ای از مهم‎ترین اصول است.

شرایط سنی مشخصی برای دریافت مجوز در نظر گرفته شده است. به‎طوری که لازم است افراد حداقل دارای سن 25 سال باشند و همچنین هیچ سابقه سوء پیشینه‌ای برای آن‌ها ثبت نشده باشد. کارگاه انتخاب شده برای تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای نیز باید دارای خصوصیات خاصی باشد که از سوی سازمان فنی و حرفه ای تعیین شده‌اند.

برای دریافت مجوز آموزشگاه فنی و حرفه ای، لازم است که از سازمان فنی و حرفه ای مجوزهای لازم اخذ شود. این موسسات کاملا زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می‌کنند. بنابراین، برای دریافت مجوز نیز لازم است که مطابق با شرایط سازمان فنی و حرفه ای پیش بروید و اقدام به دریافت مجوز کنید. پس از دریافت مجوز نوبت به ثبت موسسه آموزشی می‌شود که آن نیز مراحل خاص خودش را دارد.

تاسیس آموزشگاه با همراهی مشاورین اندیشه اسیا

اخذ مجوز آموزشگاه فنی حرفه ای

اخذ مجوز آموزشگاه فنی حرفه ای

. اکثر افرادی که قصد راه اندازی آموزشگاه‌های فنی حرفه ای را دارند، تخصص و تجربه‎ای برای این کار ندارند. این موضوع باعث شده تا پروسه تاسیس و اخذ مجوزها برای این افراد طولانی تر شود.

مشاورین اندیشه آسیا همراه شما هستند تا چالش‌های موجود برای تاسیس و اخذ مجوز آموزشگاه را از میان بردارند. کارشناسان این مجموعه سال هاست که در این حوزه فعالیت می‌کنند و با شرایط اخذ مجوزها آشنا هستند. به همین خاطر، می‌توان با کمک کارشناسان این مجموعه تمامی مراحل مربوط به تاسیس آموزشگاه و اخذ مجوزهای لازم را در یک زمان کوتاه‎تر انجام داد تا افراد به نتیجه ایده‎آل خودشان برسند.

راه‌های ارتباطی با اندیشه آسیا

در صورتی که متقاضی دریافت خدمات برای مشاوره اخذ مجوز آموزشی و راه اندازی موسسه آموزشی هستید، می‌توانید با یکی از روش‌های زیر با مشاورین اندیشه آسیا در ارتباط باشید. این مجموعه در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر پاسخگوی تمامی شما عزیزان است. 

شماره تلفن: ۰۲۱-۸۸۹۰۶۵۳۲

شماره تلفن جهت شرکت در کارگاه‌های آموزشی: ۰۲۱-۸۸۹۰۶۵۹۸

سایت اصلی: andisheasia

ایمیل: andishehasia@yahoo.com

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.