پس از ورود به نقشه، گیمرها می‌توانند باهم به رقابت بپردازند و بیشتر لوت جمع‌آوری کنند، همچنین آن‌ها باید تلاش کنند تا بیشتر زنده بمانند. این یعنی گیمرها باید تلاش کنند تنها بازیکن بازمانده در بین دیگر بازیکن‌ها باشند. بتل رویال‌ها از چارچوب و قوانین خاصی پیروی می‌کنند، اما در دل خود بخش‌های متنوعی دارند که نسبت‌به دیگری تفاوت دارد.

لحظه جامپ در بازی کالاف دیوتی موبایل

نقشهٔ بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

برای آن‌که بدانید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل چیست، در ابتدا باید اطلاع داشته باشید که این بازی دو مَپ را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ نقشهٔ اصلی islated است که از ابتدای بازی وجود دارد و نقشه‌ٔ دیگر blackout است و در فصل هشت به بازی اضافه می‌شود. برای انتخاب این نقشه‌ها محدودیتی ندارید و می‌توانید هریک از آن‌ها را برای بازی انتخاب کنید.

علاوه‌بر نقشه‌ها، در آموزش بتل رویال کالاف دیوتی موبایل، مدهایی نیز داریم که طبق آن می‌توانید در این بازی به‌صورت اول‌شخص و سوم‌شخص بازی کنید. انتخاب مود در این بازی ابتدای آن صورت می‌گیرد، اما می‌توانید از طریق تنظیمات بازی نیز مود خود را دوباره عوض کنید. بازیکنانی که مد اول‌شخص را انتخاب می‌کنند، سرورهای متفاوتی نسبت‌به بازیکنان سوم‌شخص دارند. دوربین اول‌شخص و سوم‌شخص سرور متفاوتی دارد و این نشانهٔ ارائه تجربهٔ عادلانهٔ بازی توسط سازندگان آن است. علاوه‌بر این گیمرها می‌توانند تعداد نفرات موجود در تیم را انتخاب کنند و هر بازی می‌تواند به‌صورت گروهی و انفرادی انجام پذیرد.

تصویر نقشه کالاف دیوتی موبایل

Heal و Armore

طبق آموزش بتل رویال، کالاف دیوتی موبایل در نسخه‌های اولیهٔ این بازی برای بازیابی یا ریوایو هم‌تیمی خود کیت‌های پزشکی طراحی شده بود که باید از آن‌ها استفاده می‌کردید. پس‌ازاین‌که فصل هشتم بازی انتشار پیدا کرد، بازیابی به سبک COD: Warzone انجام گرفت، به این معنی که بدون استفاده از مورد خاصی، می‌توانید هم‌تیمی خود را ریوایو کنید.

پیشنهاد ما به شما: خرید اسکین کالاف دیوتی موبایل

آرمورها همان زره‌ها هستند که سه دسته دارند و هرکدام نیز دارای ویژگی‌های خاصی هستند. 50 امتیاز شیلد برای آرمور ریپیر، 150 امتیاز شیلد برای ادونس آرمور ریپیر و برای اورشارژر نیز 150 امتیاز شیلد دیگر به شما اضافه می‌شود. البته با استفاده از این آرمور، ممکن است مقدار 50 امتیاز دیگر نیز دریافت کنید.

پرک های بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

یکی از قابلیت‌های این بازی در آموزش بتل رویال کالاف دیوتی موبایل، پرک‌ها هستند که قابلیتی برای شخصیت‌های بازی‌اند. پرک های بتل رویال کالاف دیوتی موبایل این قابلیت را می‌دهد که با توجه به کاربرد و کارکرد‌های آن‌ها، به دشمنان پیش‌ِ روی خود غلبه کنید و درنهایت پیروز شوید. با انتخاب هریک از این پرک‌ها می‌توانید مزیت‌ها و قابلیت‌های جدیدی پیدا کنید که تأثیر بسزایی در موفق شدن شما می‌گذارد.

شما به‌عنوان یک گیمر می‌توانید مجموعه‌ای از سه تا پرک های بتل رویال کالاف دیوتی موبایل را انتخاب کنید. آن‌ها شامل یک پرک از هر سبز، قرمز و آبی می‌شوند و دارای ویژگی‌های خاصی هستند که امکان پشت سر گذاشتن درگیری‌های موجود را به‌آسانی به گیمرها می‌دهند. ما به‌عنوان گیمر باید بدانیم چگونه در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل کیل زیاد بگیریم و تکنیک‌هایی را برای آن استفاده کنیم.

بهترین روش درگیری و کیل گردن در کالاف دیوتی موبایل

کیل گرفتن در کالاف

برای این‌که بدانیم چگونه در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل کیل زیاد بگیریم، باید مناطق حساس این بازی را به‌خوبی بشناسیم:

  • منطقهٔ فارم

یکی از مناطق استراتژیک در آموزش بتل رویال کالاف دیوتی موبایل منطقهٔ فارم است که در بخش مرکزی نقشه واقع شده‌است. این منطقه دارای لوت خوبی است و خود دارای سه بخش است؛ در بخش اول یک تونل وجود دارد که در قسمت بالایی منطقه است و دارای باکس‌های متعدد و متنوعی است که گیمرها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

در بخش دوم قسمتی در وسط مزرعه وجود دارد که درون آن زامبی‌های غول‌پیکری هستند و با نزدیک شدن به منطقه ظاهر می‌شوند. اگر می‌خواهید بدانید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل کیل زیاد بگیریم باید این مناطق را به‌خوبی بشناسید. بخش سوم نیز یک آسیاب بادی است که دارای زاویهٔ دید عالی است و تبدیل به بهترین منطقه برای اسنایپرهای بازی شده‌است.

  • منطقهٔ ایستگاه اتوبوس

طبق آموزش بتل رویال کالاف دیوتی موبایل، برای این‌که بدانید چگونه در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل کیل زیاد بگیریم، شناسایی منطقه باس استیشن مهم است. ایستگاه اتوبوس نیز بنابر دلایل متعدد، جزو مناطق پرطرفدار این بازی است، زیرا در آن اسلحه‌های متنوع و وست‌های پیشرفته‌ای پیدا می‌شود. اتاق‌ها در این منطقه دارای یک و دو ورودی هستند که می‌توانید درون آن‌ها وارد شوید. در این منطقه گیمرها کمپ می‌کنند و دشمن را با کار گذاشتن مین و بمب محدود می‌کنند.

پیشنهاد ما به شما: خرید cp کالاف دیوتی موبایل

دیگر مناطق مهم

در آموزش بتل رویال کالاف دیوتی موبایل مناطق مهم دیگری نیز وجود دارند که گیمرها با شناسایی آن‌ها می‌توانند کیل های بیشتری بگیرند. این مناطق شامل Practice Range است که دارای مکان‌های زیرزمینی و مخفی و مکانی مهم برای دریافت لوت است. منطقه بعدی SANITARIUM است که گان‌های زیادی در آن وجود دارد و قسمت‌های بعدی نیز شامل downtoan، dormitory و skitown است.

سخن پایانی

در این مقاله درمورد بتل رویال کالاف دیوتی موبایل چیست مطالبی خواندیم و دیدیم که پرک های بتل رویال کالاف دیوتی موبایل چیست‌اند. برای پیش‌روی خوب باید نقشهٔ بتل رویال کالاف دیوتی موبایل را به‌خوبی بشناسید و برای کیل گرفتن نیز مناطق مهم را بررسی کنید. مناطق مهمی در این بازی وجود دارند که بسیار موردعلاقهٔ گیمرها هستند. در این مناطق می‌توان لوت، سلاح، گان و غیره دریافت کرد همچنین می‌توان از مکان‌های متفاوت برای مخفی شدن و محدود کردن دشمن استفاده کرد.

کافی است جزئیات بازی را بدانید تا به‌راحتی بتوانید تنها بازمانده از تیم خود باشید. البته این بازی را در مودهای متفاوت و به‌صورت گروهی و انفرادی نیز می‌توانید انجام دهید. درنهایت این بازی جذاب نیاز به آموزش دارد و می‌توانید برای پیشروی بیشتر به دیاموند لند مراجعه کرده و ارزهای رایج بازی را خریداری کنید.

منبع: دایموند لند

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.