واردات بشکه فلزی به ایران ممنوع شد

 مجموعه تجاری آراد برندینگ یکی از ارائه دهندگان انواع بشکه فلزی به صورت در باز، در بسته و مخروطی می باشد که اکثر تولیدات و محصولات خود را علاوه بر ارسال و فروش در بازار داخلی به کشورهای متقاضی سراسر دنیا صادر کرده است و به واسطه صادرات این محصول توانسته ارز آوریهای گسترده ای برای کشور به همراه داسته باشد.

این محصول در اندازه های مختلفی تولید می شود که ممکن است جنس بدنه آن نیز با موارد مشابه تفاوت داشته باشد، زیرا هر بشکه برای حمل مایع خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و باید شرایط مختلف بر روی آن اثر گذار نباشد و همچنین این وسیله اثر مخربی بر روی مایع درون خود نگذارد.

معمولا مراکز تولید مواد شیمیایی و پالایشگاه های نفتی انواع محصولات و تولیدات خود را درون این بشکه ها بسته بندی کرده و به بازار ارسال می کنند و همانطور که به کرات شنیده اید نفت درون این بشکه ها بسته بندی شده و به فروش می رسد که هر بشکه از نفت با قیمت مشخصی در عرصه جهانی به فروش می رسد.

قیمت بشکه فلزی

در مراکز تولید کارگاه های ساخت و تهیه انواع بشکه فلزی بهترین مواد اولیه و آلیاژها ممکن است که به کار گیری شوند و این محصولات با بهترین ورقه های فلزی تولید می شوند که در بهترین شرایط جوشکاری آنها نیز انجام می گیرد که قیمت بشکه فلزی با شرایط مناسبی در بازار ارائه می شوند.

در کارخانه های تولید بشکه فلزی ورقه های فلزی که معمولا از آلیاژهای گالوانیزه و اکسید روی می باشند با ضخامت بالایی تولید شده اند که پرس کاری و خم کاری آنها با فرایندهای دقیقی صورت می گیرد و و بعد ا آن در زیر دستگاه های پرس جوشکاری آنها با ظرافت خاصی صورت می گیرد و بعد از آن کفی و درب آن نیز نصب می شود که تمامی مراحل با دقت زیاد و با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای روز دنیا انجام می گیرد.

قیمت بشکه فلزی

لازم به ذکر است که درون این بشکه ها با استفاده از چسبهای مخصوصی عایق بندی می شود و در صورت ثبت سفارش از خریدار امکان نصب آرم و لوگو بر روی بشکه نیز وجود دارد.

اگر به ظاهر بشکه ها دقت کنید می بینید که بر روی آنها خطوط مختلفی وجود دارند که برای شستو شوی داخل بشکه طراحی شده است و با استفاده از آب گرم بشکه های فلزی فسفاته می شوند و چربی گیری آنها انجام می گیرد تا بهتر رنگ به بدنه آنها بگیرد و همچنین طول عمر بشکه افزایش یابد و در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت بیشتری بدست آورد.

بشکه فلزی رنگی

بشکه های فلزی دارای ضخامتهای مختلفی می باشند که در زمان استفاده می بایست به یک سری موارد دقت لازم را داشت. اگر بشکه فلزی رنگی باشد دوام و مقاومت بالایی نسبت به نوع بی رنگ آن دارد، زیرا محصولات غذایی که در بشکه های رنگی قرار دارند به دلیل ماده ای به نام فنولیک می توان به مدت چندین ماه از آن استفاده نمود و هیچ گونه فاسد و خراب شدن را در پی ندارد.

بشکه فلزی رنگی

دربهای بشکه های فلزی می بایست به طور اصولی و صحیح بسته شده باشند تا علاوه بر جلوگیری از ورود آلودگی باعث خوردگی آن نشود و نیز در زمان حمل مشکلی برای محموله به وجود نیاورد. بشکه فلزی تنها ظروف است که در بسیاری از صنایع کاربردهای فراوان دارد و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

امروزه برای حمل بسیاری از مواد به کشورهای مختلف که از طریق راه های زمینی، هوایی و دریایی صورت می پذیرد توسط بشکه های فلزی در حال انجام است که به طور سالانه میلیونها بشکه در سراسر جهان جا به جا می شود.

بهتر است بدانید بشکه های فلزی می بایست توسط استانداردهای روز دنیا ساخته و تولید شده باشند و برای سهولت راحت در جا به جایی کانتینرها به طور اصولی بارگذاری شوند. معمولا بشکه های فلزی با انواع قیری، غذایی، کوچک و استاندارد طبقه بندی می شوند و بر اساس کارایی آن انتخاب و خریداری می شوند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.