قیمت کارتن پلاست طرح چوب شفاف کرج

کارتن پلاست عایق حرارتی به کارتن پلاستی گفته می شود که نوع ساخت یا تکنولوژی ساخت آن به نوعی است که حرارت را از خود عبور نمی دهد و به راحتی می توان در مکانهای که دوست ندارید هوا یا دما تبادل شود از این محصول استفاده کنید و خیالتان هم نیز آسوده باشد چرا که نحوه کار آن عایق حرارتی است، البته باید گفته که این محصول به دلیل ظاهر قابل قبولی که دارد می توان از آن در خانه یا هر محیط دیگری که زیبایی آن برای شما مهم است نیز استفاده کنید.

همانطور که گفته شد و از اسمش پیداست کارتن پلاست شفاف به نوعی از کارتن پلاست گفته می شود که شفاف است و به طوری که آن طرفش پیداست و می توان دید کسی یا وسیله ایی که در پشت آن قرار دارد، به همین خاطر در بازار به اسم کارتن پلاست شفاف آن را می شناسند.

یک مبحثی که باید بیشتر در مورد آن توضیح داد این است که کارتن پلاست عایق حرارتی و عایق رطوبتی نانو به چه شکلی از انتقال حرارت و دما جلوگیری می کند که سوال خیلی از افراد هم می باشد که می خواهیم در اینجا برایتان بازگو کنیم.

نحوه کار کارتن پلاست عایق حرارتی به گونه ای است که به دلیل لایه لایه بودن این محصول حرارت نمی تواند از آن عبور کند و این به معنی نیست که حرارت قابلیت عبور کردن از آن را ندارد بلکه چون از چند لایه استفاده شده و بین لایه ها هوا رفت و آمد می کند حرارت بعد از عبور از لایه اول کم می شود.

کارتن پلاست کرج

یکی از بزرگترین مراکز تولید کارتن پلاست در شهر کرج می باشد، در این مراکز کارتون پلاستها به روش اکستروژن تولید می شود که این محصولات در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند و در وزن کم تولید می شوند، نام دیگر کارتن پلاست ورق پلاستیکی دوجداره و یا عایق حرارتی و رطوبتی می باشد.

این نامگذاری به این دلیل است که ورقه های کارتنی و یا پلاستیکی از سه لایه پروپیلن تشکیل شده اند و یک لایه دندانی شکل و چین دار در بین این دو صفحه قرار دارد، ضخامت این محصول ما بین ۲ الی ۱۲ میلی متر می باشد و در ماکت سازی بیشترین استفاده را دارد از دیگر نامهای این محصول می توان به پروفیل شیت، شیت پلاس، پلاستیک های چین دار و پلاست پک اشاره کرد، زمانی که الیاف شیشه ای بافت کارتون پلاست ترکیب می شود محصولی قوی و مقاومت بالا تولید می گردد.

کارتن پلاست کرج

در بازار داخلی انواع مختلفی از کارتن پلاست کرج وجود دارد، کارتن پلاست ساده یا ورقه ای یکی از این نوع می باشد، این مدل از قدیمی ترین مدلهای موجود در بازار می باشد.

نوع دیگری از کارتن پلاست با نام کارتن پلاست حبابی یا کندویی وجود دارد، از ویژگیهای کارتن پلاست می توان به سبک بودن وزن آن و همچنین مقاومت بالای آن در برابر مواد شیمیایی اشاره کرد، کارتن پلاست عمودی نوع دیگر از محصولات موجود در بازار می باشد، این مدل پس از تولید توسط دستگاه های خاصی برش زده می شود و همین امر موجب شده است تا مانند نمونه ساده دارای دندانه و چین نباشد، ضخامت این محصول بین دو الی دوازده میلی متر متغییر می باشد.

کارتن پلاست طرح چوب

شاید دیده باشید که برخی از محصولات کارتن پلاست در طرح چوب ساخته می شوند که طرفداران زیادی دارد و از آن در نما سازی شیروانی و دکوراسیون سقف خانه های ویلایی و کانکسها و الاچیق مورد استفاده قرار می گیرد. کارتن پلاستهای طرح چوب معمولا از چوبهای با ارزش و زیبا مثل چوب راش، چوب گردو، چوب بلوط، چوب فندق و غیره تولید می شوند که نمای محیط منزل و اماکن عمومی یا محل کار شما را بسیار زیبا خواهد کرد.

این محصولات با طرح چوب اکثرا در ضخامتهای 30، 40، 50، 60 تولید می شوند.

کارتن پلاست چوب

از دیگر مزایای کارتن پلاست طرح چوب که سبب شده در ساخت و ساز و دکور مورد استفاده قرار بگیرد عایق بودن این محصول می باشد که در مقابل گرما و سرما و آب و نور خورشید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است همچنین بی بو بودن کارتن پلاست از دیگر مزیتهای آن می باشد که همین موضوع از دیگر دلایلی است که این محصول را برای استفاده در دکوراسیون خانه و محل کار به کار می برند.

برای چاپ کارتن پلاست نیز از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند و در اندازه ها و سایزهای مختلف و به صورت دیجیتالی انجام می شود و می توان آن را بر روی سبدها، زیرپالتی، سطل زباله و جعبه ها و غیره در طرحها و رنگهای مختلف چاپ کرد.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.