قیمت دیوارپوش چوبی سنتی ارزان شیراز

به همین دلیل است که دیوارپوش چوبی و سرامیک طرح سنگ یکی از طراحیهای نوین به شمار می رود و برای افرای که می خواهند خانه ای لوکس و مدرنی داشته باشد ساخته می شود.

یکی از پیشنهادهای ما به شما این است که زمانی که می خوهید دیوارپوش چوبی را در خانه نصب کنید سعی کنید رنگ آن با وسایلهای خانه هماهنگ باشد که فضای خانه ای زیبا و دلنشین داشته باشید.

یکی از پر طرفدار ترین دیوارپوش چوبی ارزان مدل Wainscot است که در انواع طرحهای سبک کلاسیک می باشد که در فضای پذیرایی و اتاق خواب از این نوع مدل استفاده می شود.

این نوع مدل پنلهای جدایی هستند که در کنار یکدیگر فضای زیبا را رقم می زند که مدل Wainscot در نیمه پایین دیوار نصب می شود و این طرح از روکش چوب یا رنگ بصورت پوششی تولید می شود که در انواع مدلهای قاب دار ساده و برجسته با حاشیه های کچ بری به شکل مربع یا مستطیلی طراحی می شود.

دیوار کوب تخته از چوب و ام دی اف تولید می شود که می توان گفت ماندگاری بالا و همچنین بصورت چهار گوش است که یکی از معایب آن این است که گرد و خاک را به خود جذب می کند و باید همیشه تمیز کنیدنصب این مدل، به راحتی می توان انجام داد و برای بهتر نصب شدن کار باید ابعاد مورد نظر را مشخص و مراحل قبل از نصب را به آسانی انجام دهید.

دیوارپوش چوبی شیراز

یکی از کاربردی ترین وسایل در دکوراسیون خانه دیوارپوش چوبی شیراز می باشد که جنس آن از چوبهای MDF می باشد و اغلب به شکل پنلهایی به یکدیگر متصل به دیوارها متصل شده و آنها را پوشش می دهند. این محصولات در طرح و رنگ بسیار متنوع بوده و به راحتی می توان آنها را با هر دکوراسیون و دیزانی هماهنگ نمود با توجه به این که جنس این دیوارپوشها از چوب طبیعی یا مصنوعی می باشد از لحاظ کاربرد و نوع مواد اولیه با یکدیگر متفاوت هستند و این پوششهای چوبی دیواری که با چوب طبیعی درست شده است اغلب کاربرد کمتری دارند، چرا که در برابر نم و رطوبت مقاومت چندانی ندارند.

دیوار پوش چوبی

در حالی که چوبهای مصنوعی مانند MDF و ترموود و همینطور چوب پنبه به سبب مقاومت بالا در برابر نم و رطوبت و قیمت مناسب در حالی که روکشی بر روی خود دارند، کاربرد بیشتری دارند و دیوارپوش چوبی شیراز با انتخاب درست طرح و رنگ و با نصب صحیح بر روی دیوار عیبهای موجود و نواقص را پوشانده و از این طریق سبب زیبا سازی محیط می شوند و همچنین می توان گفت این محصولات در مقایسه با قیمت مناسب آن، طول عمر بالایی دارد و با نصب آن شما از هزینه های اضافی رنگ کردن سالانه خانه خود بی نیاز می شوید.

به سبب مزایا و ویژگی هایی که این دیوارپوشهای چوبی دارا هستند جایگزین خوبی برای محصولاتی قدیمی قبیل، کاغذ دیواری شده و اغلب افراد ترغیب به خرید آنها شده اند و این محصولات از نظر اندازه، دارای ضخامت های متفاوتی هستند که با توجه به دیوارهای مختلف می توانید از انواع مختلف آن استفاده نمایید.

دیوارپوش چوبی سنتی

در زمانهای گذشته از متریالی برای ساخت دیوارپوش استفاده می کردند که بطور کلی به آنها دیوارپوش چوبی سنتی نیز می گویند که مزایا و معایب خاص خودشان را دارند که در ادامه به آن می پردازیم. روکشهای چوبی بسیاری در بازار وجود دارد از جمله چوبهایی که معمولا برای روکش، دیوارپوش و کفپوش استفاده می شود می توان به: کاج، صنوبر، گردو، صنوبر داگلاس، راش، ساج، بامبو و غیره اشاره کرد، چه آنها را خام با رنگ طبیعی خود رها کنید، چه لکه دار، چه کهنه یا رنگ آمیزی شده باشد.

دیوار پوش سنتی چوبی

حالا با گذشت زمان و پیشرفت کتنولوژی دیوارپوش سنتی چوبی تولید شده که جنس بسیار مقاوم و عالی دارد و اکثر کسانی که از آن استفاده می کنند از متریال آن راضی هستند و طی سالیان سال نیز بدون هیچ مشکلی از آن استفاده می کنند، می دانستید این پوششها معمولا روی زمین هم می توانند قرار بگیرند، و یا به دیوار می توانند متصل شوند.

طبقات استفاده از چوب با توجه به خطرات قرار گرفتن در معرض رطوبت تعیین می شود، هر کلاس با درجه ای از مقاومت، با درمان یا دوام طبیعی مطابقت دارد، گونه هایی هستند که برای نصب در فضای داخلی و به دور از هرگونه رطوبت مناسب هستند، گونه هایی دیگر نیز وجود دارد که نه تنها پوشش می دهند بلکه برای نمای داخلی در نظر گرفته شده اند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.