می توان گفت که آرکوپال ظرفی بین چینی و شیشه می باشد. ظروف آرکوپال زیباتر و سبکتر نسبت به چینی و شیشه می باشد.

مواد اولیه در ساخت این ظروف از کربنات سدیم، فلدستاپ، سیلیس، آهک و غیره می باشد. در هنگام ساخت می تواند به شکلها و قالبهای مختلف تبدیل شود.

نازکی ظروف آرکوپال به سبب نوع فرآیند تولید آنها می باشد. که این عوامل باعث شده تا این ظروف را به محبوبترین ظروف تبدیل کند.

ظروف آرکوپال، خوش دست و سبک هستند، که سرویس آرکوپال ویکتوریا یکی از آنها می باشد. از سرویسهایی که تولید آن در سطح بین الملل است و در نزد ایرانیان محبوب است می توان سرویس آرکوپال ویکتوریا را نام برد. این ظروف به دلیل نشکن بودن، سبک بودن، طرحهای متنوع، قابل استفاده بودن در مایکروفر و غیره طرفدارن زیادی را به خود جذب کرده است.

سبک بودن آنها در موقع پذیرایی از مهمانان کار ما را سهولت می بخشد. برای اینکه بتوانید انتخاب مناسبی برای خرید ظروف آرکوپال داشته باشد لازم است تا نکاتی را مد نظر داشته باشید تا از خرید خود لذت ببرید و متضرر نشوید:

  1. در هنگام خرید به سایز ظروف دقت کنید که متناسب با فضای کابینت و آشپزخانه شما و هم چنین ماشین ظرفشویی تان باشد.

  2. به سراغ ظرفهایی بروید که امکان اضافه کردن به آن را داشته باشید.

  3. اگر که ظرف شما دچار لب پریدگی شد هرگز ازآن استفاده نکنید؛ زیرا که عامل ایجاد باکتری در خود هستند و امکان دارد که برای شما ایجاد جراحت کنند.

سرویس آرکوپال فرانسه قدیمی

این مسئله کاملا طبیعی است که خیلی از افراد قادر نیستند برای خرید این ظروف به صورت اصل به فرانسه بروند مجبور به خرید این محصولات داخل ایران هستند از طرفی هم امروزه افراد بسیار زیادی فروشگاه های متفاوتی را برای فروش این محصولات راه اندازی کردند که نمی توان به اصل بودن تمامی محصولاتی که از آن ها می خریم تکیه کنیم.

شما می توانید این محصولات را به صورت حضوری از فروشگاه هایی تهیه کنید که به آن ها و درست بودن کارشان اعتماد دارید اما بهترین راه خرید این محصول سفارش آن به صورت اینترنتی است زیرا در این صورت خیلی از قیمت هایی که باید پرداخت کنید کاسته می شود زیرا در زمان خرید اینترنتی بسیاری از واسطه ها حذف می شوند و قیمت برای شما ارزان تر در می آید.

آرکوپال فرانسه

یکی از بهترین و با کیفیت ترین سرویس های آرکوپال فرانسه قدیمی که حداقل تا دو نسل قبل از ما از آن استفاده کردند و از کیفیتش رضایت داشتند سرویس های آرکوپال فرانسه بوده و هست. راه های بسیار زیادی است که شما بتوانید در زمان خرید سرویس غذا خوری قلبی را تشخیص دهید، چند نمونه از این راه های تشخیص را به شما معرفی می کنیم:

ظروف آرکوپال اصل دارای کیفیت بسیار عالی هستند به اندازه ای چه میزان تفاوت شفافیت آن ها در برابر ظروف فیک کاملا مشخص است، پس یکی از راه های تشخیص اصل یا فیک بودن آرکوپال ها مقایسه آن با یک آرکوپال اصل از نظر شفافیت است.

این ظروف دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و همچنین ضربات دارند، بنا بر این یکی از راه های تشخیص اصل بودن این ظروف چک کردن مقاومتشان است. داشتن وزن کم یکی از ویژگی های بارز ظروف آرکوپال اصل است که کمک می کند تا در در زمان حمل این ظروف شما دچار مشکل نشوید.

سرویس آرکوپال سفید دور طلایی

اگر به دنبال سرویس آرکوپال با جلوه و ظاهری لوکس هستین پیشنهاد می کنید حتما از ظروف سفید دور طلایی دیدن کنید. همه خانم ها دست کم یک سرویس آرکوپال را در خانه دارند، زیرا این ظروف بسیار خوش دست و سبک است و همچنین از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و برای سرو غذای روزانه یا در مهمانی ها بسیار مناسب است.

آرکوپال سفید دور طلایی

امروزه از متریال های بسیار متنوعی برای ساخت ظروف غذا خوری استفاده می شود اما بهترین آن سرویس آرکوپال سفید دور طلایی است. جالب است بدانید ظروف غذا خوری تاریخ و قدمت بسیار زیادی دارد البته که طی گذشت زمان دستخوش تغییرات بسیاری شده تا به شکل و جنس کنونی در آمده است.

قدمت و پیشینه ظروف غذا خوری به زمان بدو تولد از اول تاریخ با انسان همراه بوده، جالب است بدانید کار برد آن تنها سرو غذا نبوده بلکه به عنوان اشیا گران بها یا تزیینی و همچنین به عنوان هدیه که پیام صلح و دوستی را به همراه داشت کاربرد داشته است.

شاید در فیلم های تاریخی دیده باشین که بخش عظیمی از گنجینه های زمان های قدیم ظروفی بودند از جنس طلا.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.