خرید آجر نسوز با 1 تماس و 25 سال سابقه تولید آجر

آجر نسوز 

می دانید که اصلی ترین مزیت های مربوط به استفاده از آجر نسوز کدامند؟ از شما می خواهیم که جهت به دست آوردن اطلاعات بیشتر در خصوص راهنمای خرید آجر نسوز نما و آجر نسوز کوره، مقاله ی پیش روی خود را تا آخر همراهی نمایید.

امروزه بسیاری از افراد به دنبال خرید آجر کوره هستند تا بتوانند مقاوم ترین انواع پاتیل ها و کوره های پخت را، طراحی کنند، همچنین عده ای نیز به دنبال خرید آجر نسوز نما هستند.

جالب است بدانید که آجرهای نسوز از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند و خواص شیمیایی و فیزیکی بی نظیری را، به خود اختصاص داده اند. آجرهای یاد شده در دماهای بسیار بالایی تولید می شوند و همین امر نیز سبب شده تا محصولات مذکور، مقاومت حیرت انگیزی را داشته باشند.

در تولید و طراحی آجر نسوز از خاک چینی استفاده می شود که خاک یاد شده از کانی های نسوز تشکیل شده است و می تواند مقاومت مربوط به آجرهای نسوز را، افزایش دهد.

اگر شما هم قصد تهیه و خرید آجر نسوز کوره و نمای ساختمان را در ذهن دارید، می توانید به وب سایت اینترنتی کارخانجات آجر نسوز امیران مراجعه نموده و بعد از بررسی مشخصات فنی مربوط به آجرهای نسوز، سفارش مدنظرتان را به صورت تلفنی و یا حضوری به ثبت برسانید. همچنین آجرهای یاد شده از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و شما می توانید مناسب ترین و بهترین انواع آجرهای نسوز را، انتخاب کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

بررسی انواع آجر نسوز

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهنمای خرید آجر نسوز هستند تا بتوانند سازه ی مدنظر خود را، به راحتی طراحی کنند. جالب است بدانید که آجرهای نسوز از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. مهمترین انواع آجرهای نسوز عبارتند از:

-        آجرهای نسوز قلیایی: یکی از بهترین انواع آجرهای یاد شده را، آجرهای نسوز قلیایی شکل داده است که از اکسید منیزیم و سیلیسیم دی اکسید ساخته می شوند. همچنین جهت افزایش میزان توان حرارتی آجر کوره قلیایی، از اکسید آهن نیز استفاده می کنند.

-        آجر کوره ای آلومینیومی: اگر شما هم قصد خرید آجر نسوز با کیفیت را در سر دارید، می توانید آجرهای نسوز آلومینیومی را در اولویت های خرید تان قرار دهید. این مدل از آجرها در دمای بالای ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد پخت می شوند و از مقاومت بسیار بالایی هم برخوردارند.

-        آجرهای نسوز سیلیسی: اصلی ترین ماده ی تشکیل دهنده آجرهای یاد شده را، خاک سیلیسی شکل داده است. جالب است بدانید که خاک سیلیس از مواد بسیار زیادی تهیه شده که از مهمترین مواد موجود در خاک یاد شده می توان به پتاسیم اکسید، سدیم اکسید، دی اکسید تیتانیوم، اکسید آهن و سیلیسیم دی اکسید اشاره کرد. از اصلی ترین کاربرد مربوط به آجرهای نسوز سیلیسی، می توان به استفاده در کوره های سرامیک سازی، کوره های تولید کک، کوره های تولید شیشه و کارخانه های فولاد سازی، اشاره نمود.

-        آجر نسوز ویژه: پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید آجر نسوز مورد نیاز خود، مشخصات مربوط به آجر کوره ویژه را نیز، مورد بررسی قرار دهید. در تولید این مدل از آجرها، از فلزات کروم، کونیوم و غیره استفاده می شود.

کارخانه آجر نسوز

نکات مورد توجه در خرید آجر نسوز

شما می توانید قبل از خرید آجر نسوز مورد نیاز خود، به یک سری از مهمترین نکات توجه ویژه ای را داشته باشید تا بتوانید باکیفیت ترین و مناسب ترین انواع آجرهای کوره ای را تهیه کنید. همچنین امروزه در طراحی داخلی منازل نیز، از آجرهای یاد شده استفاده می کنند. مهمترین آیتم های مورد توجه در حین خرید آجر نسوز ، عبارتند از:

- بافت مربوط به آجر نسوز مدنظرتان را مورد بررسی قرار دهید: جهت خرید بهترین آجر کوره ای، توصیه می کنیم که حتما مشخصات فنی و ویژگی های مربوط به هر یک از آجرهای نسوز را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید مقاوم ترین و بهترین انواع آجرهای یاد شده را، خریداری نمایید.

- رنگ مربوط به آجر نسوز: یکی از مهمترین نکات مورد توجه در خرید آجر نسوز را، توجه به رنگ بندی آجرهای یاد شده شکل داده است. آجرهای مذکور از تنوع رنگی بالایی برخوردارند که شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود، بهترین انواع آجرهای یاد شده را سفارش دهید. از پرطرفدارترین رنگ بندی های مربوط به آجرهای نسوز، می توان به رنگ های قرمز، زرد شاموتی، مشکی و قهوه ایی اشاره کرد.

- قیمت مربوط به آجرهای نسوز: شما می توانید با توجه به توان و قدرت خریدی که دارید، بهترین مدل آجرهای نسوز را تهیه نموده و آنها را در محل مدنظرتان مورد استفاده قرار دهید. جهت بررسی قیمت مربوط به آجرهای نسوز، می توانید به وب سایت ما مراجعه نموده و کامل ترین اطلاعات را در خصوص قیمت آجرهای یاد شده، به دست آورید.

همچنین توجه داشته باشید که آجر نسوز مدنظر شما، بایستی از میزان جذب آب بسیار کمتری برخوردار باشد. در حین تحویل آجرهای نسوز سفارشی خود نیز، آجرها را با دقت مورد بررسی قرار دهید تا هیچکدام از آنها، لب پریدگی نداشته باشند.

مزایای استفاده از آجر نسوز

بدون تردید استفاده از آجرهای کوره ای، می تواند یک سری از اصلی ترین مزیت ها را، به دنبال داشته باشد و شما می توانید قبل از خرید آجر نسوز مورد نیاز خود، در خصوص مزایای مربوط به آجرهای یاد شده اطلاعات جامعی را به دست آورید. مهمترین مزایای استفاده از آجر نسوز، عبارتند از:

- طیف رنگی مربوط به آجرهای یاد شده بسیار گسترده می باشد.

- آجرهای یاد شده در برابر گرما و سرما از مقاومت بسیار خوبی برخوردارند.

- عمر مفید مربوط به آجرهای نسوز، بسیار طولانی می باشد.

- آجرهای نسوز به عنوان بهترین عایق شناخته شده اند.

- وزن مربوط به آجرهای نسوز بسیار سبک می باشد.

- آجرهای نسوز را می توان به راحتی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار داد

- آجرهای نسوز خاصیت ضد شوره دارد و هیچگونه جلبکی بر روی آنها رشد نخواهد کرد.

- هیچ گونه محدودیتی در استفاده از آجرهای یاد شده وجود ندارد.

- سایزبندی مربوط به آجرهای نسوز، بسیار گسترده می باشد.

- آجرهای نسوز دوستدار محیط زیست هستند.

- رنگ مربوط به آجرهای کوره ای ثابت می باشد.

- جهت نصب و استفاده از آجرهای نسوز، نیازی به ابزار خاصی نمی باشد.

نمونه آجر نسوز نما

معرفی آجر نسوز نما و انواع آن

در مبحث مربوط به خرید آجر نسوز، می توانید اطلاعات مختصری را در خصوص آجر نما نیز به دست آورید. جالب است بدانید که آجر نما یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی بوده که امروزه بسیاری از افراد جهت تزیین نمای ساختمان خود، استفاده از آجرهای نما را در اولویت های خود قرار می دهند اگر به دنبال خرید شیک ترین آجر نسوز نما هستید و اگر میخواهید در عین حال خیالتان از شوره زدن آجر نما راحت باشد ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید. آجرهای نما یک سری از مهمترین ویژگی های را به خود اختصاص داده ند. مهمترین مشخصه های مربوط به آجر نما، عبارتند از:

- تنوع رنگی مربوط به آجرهای یاد شده بالا می باشد.

- مقاومت آجر نما در برابر نور خورشید بالا است

- آجرهای نما در برابر رطوبت و نفوذ آب، مقاومت بالایی را از خود نشان می دهند.

- کاربرد و موارد استفاده از آجرهای یاد شده بالا است.

- طول عمر آجر نسوز نما بسیار زیاد است.

- آجر نماها طبق فناوری نانو طراحی و تولید می شود.

- کارخانه آجر نسوز امیران نما تنها شرکت دارای ضمانتنامه 15 ساله انواع آجر نسوز نما می باشد.

همچنین در نظر داشته باشید که آجر نماها از تنوع بالایی برخوردارند. پرفروش ترین انواع آجر نماها عبارتند از:

- آجر نما شاموتی و طرح انگلیسی: این مدل از انواع آجرها در رنگ بندی های مختلف طراحی شده و از ابعاد مختلفی نیز برخوردارند.

- آجر نما پلاک: توجه داشته باشید که آجرهای نما پلاک از افزودنی های مختلف و خاک رس تولید می شوند و مقاومت بسیار بالایی را در برابر حریق دارند. بدون شک آجرهای یاد شده از بهترین انواع آجرهای مورد استفاده در نمای ساختمان ها می باشد.

- آجر نما رستیک: آجرهای رستیک از سطوح بسیار ناهمواری برخوردارند و شما می توانید در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل خود نیز، از آجرهای یاد شده استفاده کنید. 

- آجر نما حصیری: بافت مربوط به آجر نماهای حصیری، شبیه حصیر بوده و از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید از آجرهای یاد شده، در تزیین نمای ساختمان تان بهره مند شوید.

راهنمای خرید آجر نسوز 

افرادی که به دنبال راهنمای خرید آجر نسوز هستند، می توانند با دقت بالایی مشخصات و ویژگی های مربوط به آجر کوره را مورد بررسی قرار دهند و سپس با خیال آسوده سفارش مدنظرشان را به ثبت برسانند. همچنین جهت خرید آجر نسوز نیز بایستی به سایت اینترنتی آجر نما امیران به نشانی amirannama مراجعه نمایید تا بتواند باکیفیت ترین و بهترین انواع آجرهای نسوز نما و کوره را تهیه و خریداری کنید.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا پرسشی راجع به انواع آجرهای نسوز، با همکاران و متخصصان ما در ارتباط باشید. قیمت مربوط به آجرهای نسوز بسیار مناسب بوده و شما می توانید بهترین مدل آجرهای نسوز نما و کوره ای را، با قیمت مناسبی تهیه و خریداری کنید. 

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.