اسباب کشی منزل یکی از دغدغه‌های همیشگی مستأجرها به حساب می آید. دردسر جمع کردن و چیدن اثاثیه و همچنین پیدا کردن وانت مطمئن و مقرون به صرفه برای حمل بار تا مقصد مورد نظر نگرانی های مخصوص به خود را دارد.

اما سامانه های حمل بار و اسباب کشی انلاین در سال های اخیر این امر را برای مشتریان تسهیل کردند. در ادامه خدمات مقرون به صرفه باربری آنلاین را به شما معرفی می کنیم.

خدمات آنلاین اسباب کشی منزل

سامانه های هوشمند حمل و نقل برای سهولت اثاث کشی تمهیداتی فراهم کرده اند که کاربران با عضویت در سایت یا اپلیکیشن سامانه ها می توانند از خدمات مورد نظر بهره مند شوند. افراد مجرب و حرفه ای برای بسته بندی اثاثیه، جابجایی آن در وانت بار و انتقال آن به مقصد و چیدن آنها خدمات سامانه های باربری آنلاین را ارائه می دهند. 

بسته بندی و چیدن اثاثیه منزل

اولین گام اسباب کشی منزل یا محل کار، بسته بندی لوازم است. اگر بخواهید به تنهایی چنین کاری را انجام دهید، چندین روز مشغول هستید و ممکن است بعضی وسایل در همین قدم اول آسیب ببینند. اما با استفاده از خدمات اسباب کشی انلاین، افراد آموزش دیده و مجرب این کار را با تجهیزاتی که همراه دارند، در زمان کوتاه و با دقت کافی برای شما انجام می دهند. بعد از رسیدن به مقصد، نیروهای کاربلد آن سامانه در باز کردن بسته بندی ها و چیدن لوازم به شما کمک خواهند کرد

خدمات وانت بار اینترنتی

بخش دیگر اسباب کشی اینترنتی استفاده از خدمات باربری آنلاین است. شما هنگام ثبت درخواست حمل بار آنلاین می توانید نوع وسیله نقلیه برای باربری را تعیین کنید.

• اگر حداکثر 500 کیلوگرم بار داشته باشید، وانت پراید یا وانت پیکان بهترین گزینه است. 

• اگر می‌خواهید هنگام حمل بار آسیبی نبینند وانت بار مسقف را انتخاب نمایید. 

• وانت سبک کفی بهترین گزینه برای جابه‌جایی مبلمان، میز و صندلی است.

• اگر بیشتر از 500 کیلوگرم بار داشته باشید هم وانت سنگین انتخاب بهتری خواهد بود.

ویژگی های خدمات باربری آنلاین 

ویژگی های خدمات باربری آنلاین باعث محبوبیت استفاده از آنها شده است. هنگامی که تنها راه بهره مندی از خدمات حمل بار سنتی بود، افراد باید مدت زمان زیادی را در خیابان ها برای پیدا کردن وانت بار می گشتند. این خود باعث هدر دادن وقت زیاد می شد. از طرفی این ابهام بود که راننده و کارگران انتخابی قابل اعتماد هستند یا نه. از طرفی نرخ دقیقی برای هزینه های حمل بار وجود نداشت.

در حال حاضر سامانه های هوشمند باربری اینترنتی چند نکته را از مهم ‌ترین ویژگی های فعالیت خود می دانند.

1- سهولت پیدا کردن وانت بار مورد نظر از طریق اپلیکیشن یا سایت سامانه هوشمند باربری اینترنتی مشوق کاربران به استفاده از این خدمات است. کافی است در سامانه عضو شده و سفارش خود را به ثبت برسانید. در اسرع وقت وانت بار و تیم حرفه ای برای باربری اعزام می شوند.

2- اسباب کشی ارزان با خدمات باربری اینترنتی امکان پذیر است. شما با پرداخت کمترین هزینه اثاث کشی منزل یا محل کار را انجام می دهید. این همان ویژگی متمایزکننده خدمات آنلاین باربری از نوع سنتی است. زیرا در نوع سنتی قیمت مشخصی وجود ندارد و باید با راننده وانت بار و کارگران برای کاهش مبلغ پیشنهادی بحث کرد. اما در نوع آنلاین به این اقتصادی بودن خدمات توجه می کنند.

3- ویژگی دیگر خدمات آنلاین باربری استفاده رانندگان از کم ترافیک ترین و کوتاه ترین مسیر است. این باعث صرفه جویی در وقت و تسریع اسباب کشی منزل می شود.

4- پیگیری سفارش با بررسی نقشه ای که رانندگان برای رسیدن به مقصد طی می کنند نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. شما می توانید به صحت فعالیت کارگران و رانندگان وانت بارها اطمینان کنید. در صورت بروز مشکل هم پشتیبان سامانه پاسخگوی شما خواهند بود.

5- توجه به اصول مشتری مداری و احترام متقابل کارگران و مشتریان و رعایت اصول بهداشتی در دوره کرونا برای سامانه های حمل و نقل بسیار مهم است.

مقرون به صرفگی اسباب کشی انلاین

شما می توانید از صفر تا صد کار اثاث کشی را به تیمی حرفه ای بسپارید که با کمترین هزینه باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهند. اما می توانید مراحل بسته بندی اثاثیه و چیدن آنها را خود انجام داده و هزینه کمتری برای حمل بار بپردازید. 

جمع بندی

خدمات باربری آنلاین یکی از کاربردی ترین خدمات سامانه های هوشمند در سال های اخیر است. مهم ترین ویژگی مقرون به صرفگه بودن آنهاست. هرچند سپردن تمام مراحل اثاث کشی و باربری در کوتاه ترین زمان به تیم حرفه ای و مجرب بر اقتصادی بودن خدمات صحه گذاشته و محبوبیت حمل بار اینترنتی را دوچندان کرده است

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند