فال تاروت آنلاین اینترنتی

سایت پیچک دات نت یکی از طراحی های پر استفاده ای که در دهه اخیر داشته است، طراحی و فارسی سازی فال تاروت و ارائه آن به صورت رایگان بوده است.

بطور کلی تمامی سرگرمی هایی که با کارت یا همان ورق انجام می شود، چون با انتخاب شخص انجام می شود و انتخاب وی در نتیجه موثر است، بسیار جذاب و پر استفاده می باشد.

البته باید این نکته را همواره در نظر داشته باشید که اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست، هرگونه طالع بینی را به چشم یک سرگرمی نگاه کنید.

فال تاروت سه کارتی

فال های تاروت با توجه به تعداد کارت هایی که توسط مخاطب انتخاب می شود، نتیجه متفاوتی خواهد داشت، مثلا فال تاروت سه کارتی با انتخاب سه کارت توسط مخاطب انجام می شود. قاعدتا هر کارت دارای توضیحاتی است ولی اینکه آن کارت به همراه توضیحاتی که دارد چندمین کارت باشد، متفاوت خواهد بود.

مثلا کارت اول که انتخاب می شود، توضیحات آن مربوط به اتفاقاتی است که در گذشته افتاده است، کارت دوم درباره زمان حال و کارت سوم در خصوص آینده می باشد.

فال تاروت

فال تاروت سه کارتی پیچک یکی از فال های تاروت رایگانی است که برای مخاطبین اینترنت و به صورت آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.

این سیستم دقیقا مشابه فال تاروت اصلی و خارجی طراحی شده و تمام بخش های آن فارسی سازی شده است، با هر بار ورود مخاطب به صفحه فال تاروت سه کارتی، لیست کارت ها تغییر کرده کارت ها به صورت تصادفی در صفحه قرار می گیرند.

با اولین کلیک مخاطب روی اولین کارت، کارت انتخاب شده تیک خورده و باز می شود، لذا اینطور نیست که بعد از انتخاب مخاطب یک کارت به صورت اتفاقی برایش باز شود ( اکثر برنامه از روش تصادفی استفاده کردند و کاری به انتخاب مخاطب ندارند ) ولی رعایت همه نکاتی که در سیستم خارجی دیده شده بود، در نسخه فارسی شده کاملا انجام شده است.

فال تاروت شش کارتی

فال تاروت شش کارتی دقیقا مشابه سه کارتی است با این تفاوت که مخاطب باید 6 کارت را انتخاب کند و مثل فال تاروت سه کارتی ، کارت های انتخاب شده برای زمان های مختلف است که برای هر زمان 2 توضیح در نظر گرفته می شود.

فال

فال تاروت شش کارتی را می توان تکامل یافته فال تاروت سه کارتی پیچک دانست. همچنین فال تاروت 9 کارتی هم مثل شش کارتی و با توضیحات بیشتری نسبت به آن است. شاید جالب باشد که اکثر سایت های خارجی، فال تاروت بیش از سه کارت را به صورت رایگان ارائه نمی کنند و برای استفاده از آن، مخاطب بایستی هزینه ای پرداخت کند.

اما سایت پیچک تا این لحظه هیچ بخشی که بابت خدمات ارائه شده، بخواهد هزینه ای دریافت کند را ندارد و همه ابزارها، قالب های وبلاگ، فال ها و طالع بینی ها به صورت رایگان عرضه شدند. البته برای طراحی اختصاصی و درج همین ابزارها در سایت دیگری، هزینه دریافت می کند.

طراحی اختصاصی فال تاروت

اگر سایتی دارید که بازدید کننده نسبتا مناسبی دارد، پیشنهاد می کنیم سیستم فال تاروت را به بخش سرگرمی سایت خود اضافه کنید. این سیستم باعث می شود مخاطبین شما زمان بسیار زیادی را در سایت شما سپری کنند، همچنین کلیک های زیادی در سایت شما انجام دهند.

لذا در هر کلمه ای که در رقابت هستید، با داشتن فال تاروت در داخل سایت خود، می توانید رقابت را برنده شوید چون اساس اصلی در سئو هر سایتی، کلیک های بیشتر مخاطب و مدت زمانی که مخاطب در آن سایت سپری می کند است. تولید محتوا، لینک سازی، سئو تصاویر، همه و همه برای این است که مخاطب زمان بیشتری را در سایت سپری کند و به هدف خود برسد.

سایت پیچک، این ابزار را دارد و می توانید در این سایت تست کنید و اگر فضای مناسبی برای بخش سرگرمی سایت خودتان می توانید ایجاد کنید، فال تاروت یکی از سرگرمی هایی است که باعث بهبود رتبه شما خواهد شد، حتی اگر فقط مخاطبین فعلی سایت از این بخش دیدن کنند.

طراحی اختصاصی طالع بینی های دیگر

علاوه بر فال تاروت، سایت پیچک در زمینه های فال روزانه، فال حافظ، فال قهوه، فال تاروت روزانه، فال حافظ روزانه، فال ازدواج و دیگر طالع بینی ها، ابزارهایی را طراحی کرده که می توان برای بخش سرگرمی سایت شما، بهترین انتخاب باشد.

شاید اگر بخواهید مثلا فقط فال حافظ را به این شکل که اکنون در پیچک درج شده طراحی کنید، با پرداخت یک سکه بهار آزادی به یک برنامه نویس ساده قابل انجام باشد اما قطعا نکات بسیار زیادی وجود دارد که تیم طراحان و برنامه نویسی پیچک نسبت به آن حساس بوده اند تا علاوه بر دقیق بودن سیستم ها، کاربر پسند بودن و داشتن بازدهی در سئو را مد نظر قرار دهند، همچنین تجربه کسانی که قبلا اینگونه برنامه ها را طراحی کردند و آشنایی کامل دارند، متفاوت است با کسی که تنها بخاطر دریافت هزینه ای، دست به طراحی چنین برنامه های سختی می زند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.