سود را به‌صورت ماهیانه پرداخت کند و به‌اندازه بانک‌ها مطمئن باشد. جواب سؤال شما حلال فاند است در ادامه به ۱۰ مورد از ویژگی‌های سرمایه‌گذاری در حلال باند که به‌صورت سرمایه گذاری جمعی کار می‌کند اشاره می‌کنیم که نام دیگر آن کراد فاندینگ می باشد.

۱. دریافت سود سالیانه از ۲۲ الی ۲۹ درصد

در حلال فاند پروژه‌ها بسته به مدت سرمایه‌گذاری که از ۳ ماه با درصد سود ۲۲ درصد الی ۴۲ ماه با سود ۲۹ درصد طبقه‌بندی می‌شوند دراین‌بین سرمایه‌گذاری شش‌ماهه با سود ۲۳ درصد و ۱۲ ماهه با سود ۲۵ درصد هم جای دارند.

۲. حمایت از تولید ملی و اشتغال‌زایی

در حلال فاند فقط سرمایه‌پذیرانی می‌توانند درخواست سرمایه کنند که در حوزه تولید و صادرات و یا افزایش ظرفیت تولید از سرمایه استفاده شود.

طبیعتاً این عمل موجب افزایش تولید ملی و همچنین اشتغال‌زایی برای هموطنان می شود که این روزها یکی از بزرگترین معضلات کشورمان است، پس سرمایه‌گذاران حلال فاند با یک تیر دو نشان می زنند، هم دریافت سود بالاتر نسبت به بانک و هم ایجاد اشتغال که در دراز مدت اثرات مثبت آن دوباره به خود سرمایه گذار بر می گردد.

سود

3. شفافیت سرمایه‌گذاری

شفافیت سرمایه‌گذاری یک مسئله‌ای است که خیلی از محل‌های سرمایه‌گذاری آن را رعایت نمی‌کنند حلال فاند با شفاف کردن تمامی پروژه‌های سرمایه‌گذاری و همچنین نوع استفاده از سرمایه توسط سرمایه‌پذیران، برای سرمایه‌گذاران این اطمینان را ایجاد کرده که تمام سرمایه‌گذاری به سمت تولید و صادرات می‌رود.

4. سرمایه‌گذاری حلال

به علت نوع فروش اقساطی لوازم، وسایل و دستگاه‌ها به سرمایه‌پذیر یا متقاضی سود قطعی دریافتی از آن‌ها حلال می‌باشد و هیچ شبهه شرعی در آن نیست. استفتا از استفتا از برخی مراجع حلال بودن این نوع سرمایه‌گذاری را تأیید کردند.

5. تنوع برنامه‌های سرمایه‌گذاری

یکی از عوامل مهم در سرمایه‌گذاری تنوع مدل‌های سرمایه‌گذاری است به طوری که این حق انتخاب را به سرمایه‌گذار می‌دهد که در هر بازه‌ای با درصد سود مشخص بسته به نوع پروژه سرمایه‌گذاری کند.

6. ضمانت معتبر پرداخت سود و بازگشت اصل پول

ضمانت‌نامه صندوق‌های پژوهش و فناوری قوی‌ترین نوع ضمانت در کشور است به‌نحوی‌که اگر سرمایه پذیر در پرداخت سود و یا بازگشت اصل پول دچار تاخیر شود صندوق ضمانت کننده هم سود و هم اصل سرمایه را در موعد مقرر پرداخت می‌کند، یکی از شروط حلال فاند برای سرمایه پذیران گرفتن ضمانت نامه از صندوقهای پژوهش و فناوری است.

7. واریز به‌موقع سود

خیلی از سرمایه‌گذاران عزیز پرداخت به‌موقع سود از اولویت‌های سرمایه‌گذاری آنها است چرا که یک سری از درآمدها و یا پرداخت اقساط که باید سر موعد پرداخت شوند نیازمند واریز به‌موقع سود است در حلال فاند طبق نظرسنجی مشتریان تعداد بسیار زیادی از اقساط حتی قبل از سررسید پرداخت شده بود که موجب رضایت‌مندی آنها شده بود.

8. عملیات تماماً اینترنتی و آنلاین

در عصر دیجیتال تردد با خودرو و یا وسایل نقلیه عمومی در سطح شهر برای انجام امور روزمره به‌شدت کار طاقت‌فرسایی است حلال فاند با انجام اینترنتی تمام امور و همچنین ارسال قرارداد سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران از طریق پست باعث سهولت این عملیات شده.

9. اطلاع رسانی دقیق و منظم

حلال فاند از طریق تمام شبکه‌های اجتماعی و همچنین پنل پیامکی تمامی پروژه‌های جدید، اخبار و اطلاعات سرمایه‌گذاری‌ها و پرداخت سودها را به کاربران خود اطلاع‌رسانی می‌کند پس مسئله‌ای نیست که کاربران از آن بی خبر بمانند.

پرداخت سود

10. پشتیبانی سریع و به‌موقع

تیم پشتیبانی حلال فاند در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه آماده پاسخگویی تلفنی و آنلاین به کاربران هستند اگر کاربری در کارکردن با پلتفرم با مشکل مواجه شود می‌تواند از طریق تلفن و یا ارسال تیکت در سایت و حتی در شبکه‌های اجتماعی و واتس آپ با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کند و مشکلش را مطرح کند.

این نوع روش سرمایه گذاری بسیار کار ساده ای است و حتی کسانی که در بحث سرمایه گذاری چندان حرفه ای نیستند میتوانند این کار را انجام دهند و از دریافت سود ماهیانه و حلال لذت ببرند.

در کراد فاندینگ کم ریسک بودن سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت است، دقیقا مسئله ای که در سرمایه گذاری هایی  مثل بورس و ... دارای ریسک بالایی هستند را ما در کراد فاندینگ شاهد نیستیم و سرمایه گذاران می توانند کاملا به اصل پول و سود ماهیانه آن اطمینان داشته باشند.

حلال فاند یک بستر امن سرمایه گذاری به صورت کراد فاندینگ و یا همان تامین مالی جمعی می باشد که با هدف حمایت از تولیدات ملی و صادرات از طریق سرمایه گذاری مردمی تشکیل شده، تا کنون 321 پروژه توسط حلال فاند و سرمایه گذاران تامین مالی شدند که در میان آن ها می توان به استارت آپ همراه مکانیک، مهندسی توسعه فن آوری های نوین بافت و بنا، آریاتابان نوین صنعت هوشمند، بازرگان گستر ارزش آفرین آسیا، شرکت مهندسی طرح و ساخت دامون و پروژه تولید و اجرا کوتینگ ساختمانی اشاره کرد.

برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های  ۸۶۰۵۲۱۷۱-۰۲۱ و ۸۶۰۵۴۸۸۹-۰۲۱ تماس بگیرید و یا از طریق وبسایت  halalfund با ما در تماس باشید. 

برای خیلی از سرمایه‌گذاران ممکن است این سؤال پیش بیاید که با وجود بازدهی بالای خریدوفروش سهام، چرا باید بخشی از سرمایه خود را به سرمایه‌گذاری در تأمین مالی جمعی اختصاص دهیم؟ یکی از مهم‌ترین دلایل لزوم تنوع‌بخشی به سبد سرمایه‌گذاری برای کاهش ریسک است. تأمین مالی جمعی یک گزینه بسیار مناسب برای این تنوع‌بخشی است، چرا که هم بازدهی آن از بسیاری از ابزارهای دیگر بالاتر بوده و هم گزینه‌ای با عملکرد متفاوت از سایر ابزارهاست.

این ابزار حتی برای سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای هم بسیار راحت و قابل‌درک است. برای ورود به آن یا بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری نیازی به دانش تخصصی مالی ندارد. اثر شانس، رانت و سفته‌بازی در بازدهی سرمایه‌گذاری بسیار کم‌رنگ است. گزارش‌های عملکرد را به‌راحتی می‌توان بررسی کرد و اطلاع دقیقی از شیوه هزینه‌کرد سرمایه‌گذاری به دست آورد.

کرادفاندینگ کاملاً بر اصول شرعی و فقهی منطبق است و دغدغه‌های مخاطبین این موضوع را به‌خوبی پوشش می‌دهد. چرا که در تأمین مالی جمعی، سرمایه‌گذار در سود و زیان توسعه کسب‌وکار، طبق برنامه و شرایط مشخص شریک بوده و اثر سرمایه‌گذاری به‌راحتی قابل مشاهده و پیگیری است. 

یک حرکت اجتماعی است. چرا که سرمایه‌گذاری صرف مشارکت در توسعه و رشد کسب‌وکارهای کوچک و متوسط می‌شود که در زندگی روزمره با آنها سروکار داریم. به همین دلیل هم‌زمان با سودآوری سرمایه‌گذاری برای ما، اثر ملموسی نیز بر اقتصاد و اشتغال و زندگی عامه جامعه گذاشته می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند