سال‌های پیش، راه‌های کمتری برای رزرو هتل وجود داشت اما در حال حاضر، به سادگی و با به کار بستن چند روش ساده، می‌توان به راحتی هتل ارزان خارجی را رزرو کرد.

زمانیکه در اینترنت روش‌های رزرو ارزان هتل خارجی را جستجو می‌کنید، با نتایج بیشماری روبرو خواهید شد. اما از میان آن‌ها، تنها چند مورد در کمترین زمان ممکن شما را به هدفتان خواهند رساند. در این مطلب با ما همراه باشید تا این چند مور را به شما معرفی و مورد بررسی قرار دهیم. 

هتل خود را هوشمندانه انتخاب کنید

اگر می‌خواهید هتل خارجی ارزان قیمت رزرو کنید، بهتر است به جای رزرو هتل پنج ستاره و لوکس، به سراغ گزینه‌هایی اقتصادی‌تر اما با کیفیت بروید. به طور مثال، درست است که برای سفر و رزرو هتل استانبول، اقامت در هتل‌های لوکس و سطح بالای این شهر، تجربه‌ای رویایی است اما می‌توانید با کمی تحقیق درباره دیگر اقامتگاه‌های استانبول، انتخاب ارزانتر اما هوشمندانه‌ای داشته باشید.

رزرو هتل سه ستاره، هتل دو ستاره، هاستل، مسافرخانه‌های محلی، هتل آپارتمان و اقامتگاه‌های خانگی در استانبول، گزینه‌هایی ارزان و مقرون به صرفه‌تر از هتل‌های لوکس این شهر هستند. در میان چنین اقامتگاه‌هایی جستجو کنید، درباره آن‌ها حداقل از طریق دو سایت معتبر رزرو هتل تحقیق کنید و سپس از طریق یک وبسایت معتبر ایران برای رزرو هتل اقدام نمایید و از طریق کارت شتاب تنها در چنددقیقه، آن را رزرو کنید. 

فلای تودی

بررسی نظرات و تجربه مسافران

اینکه قدیمی‌ها می‌گفتند هیچ ارزانی بی حکمت نیست، حرف حق بود اما در حال حاضر و با وجود اینترنت و دهکده جهانی، تقریبا دیگر هیچ ارزانی، بی‌کیفیت نیست! تصور کنید که خرید اینترنتی بلیط هواپیما خود را انجام داده‌اید و هتلی ارزان و خوب را برای رزرو پیدا کرده‌اید اما هنوز هم به دلایل بیشتری برای به نتیجه رسیدن نیاز دارید. 

در چنین شرایطی، حتما به سراغ نظرات کاربران سایت‌های رزرو هتل بروید و از تجربه آن‌ها استفاده کنید. جمع‌بندی نظرات دیگران، بسیار به تصمیم‌گیری شما کمک خواهد کرد. در میان این نظرات، از دید یک مسافر همچون خودتان، مزایا و کمبودهای یک هتل را مورد بررسی قرار خواهید داد. این روش مخصوصا به تصمیم گیری شما برای رزرو هتل ارزان قیمت بسیار کمک خواهد کرد.

به طور مثال از میان نظرات کاربران درباره یک هتل ممکن است به این نتیجه برسید که آن هتل از مرکز شهر کمی فاصله دارد، اما در محله‌ای آرام قرار گرفته،‌ خدمات خوبی دارد و از همه مهم‌تر، هزینه رزرو آن ارزان است. قطعا فرصت رزرو چنین هتلی را نباید از دست بدهید!

رزرو آنلاین هتل از طریق یک وبسایت معتبر و جامع

در سال‌هایی نه چندان دور، برای رزرو هتل باید به صورت سنتی و به صورت حضوری به دفاتر گردشگری و آژانس‌های هواپیمایی، مراجعه می‌کردید. در چنین شرایطی، نه گزینه‌های زیادی برای انتخاب هتل داشتید و نه زمان زیادی برای بررسی آن‌ها وجود داشت. اما این روزها می‌توانید در هر کجا و در هر حالتی که هستید، تنها با مراجعه به مرجعی آنلاین و معتبر همچون فلای تودی، رزرو هتل ارزان برای هر مقصدی را به راحتی انجام دهید. با این که گزینه‌های مختلفی برای رزرو هتل ارزان خارجی وجود دارد اما توصیه ما به شما این مرجع معتبر است.

اما دلیل این انتخاب چیست؟ وبسایت فلای تودی با وجود فیلتر قیمت و ابزارهای مختلف برای پیدا کردن هتل مورد نظرتان، آن‌ها را بر اساس ارزانترین قیمت به شما نمایش خواهد داد؛ هتل‌هایی از میان بهترین اقامتگاه‌های مقصد مورد نظر شما! بنابراین با خیال راحت می توانید رزرو هتل خارجی و یا هتل داخلی خود را از طریق فلای تودی انجام دهید و سفری کم هزینه به هر جایی در این کره خاکی داشته باشید.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند