همانطورکه میدانید در استان تهران فروشگاه و مغازه های ایزوگام فراونی وجود دارد که کار فروش و نصب ایزوگام را انجام میدهند و متاسفانه حدود ۷۰ درصد ایزوگام های عرضه شده دارای کیفیت قابل قبول نیستند و باعث خسارت به مصرف کننده میشوند. به همین دلیل شناخت یک شرکت معتبر برای خرید و نصب ایزوگام در تهران ضروری است. ما در این مقاله قصد داریم یکی از معتبرترین شرکت های خدمات فروش و نصب ایزوگام را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های یک شرکت معتبر فروش و خدمات نصب ایزوگام

یک شرکت معتبر فروش و خدمات ایزوگام باید دارای ویژگی های زیر باشد:

1. مشاوران متخصص و صبور برای راهنمایی درست و دقیق به مشتری

2. عرضه متنوع محصولات معتبر و شناخته شده

3. ارائه ضمانت نامه کتبی 10 ساله و بیمه نامه 5 ساله به مشتریان

4. نیروهای خدماتی باتجربه و متخصص برای انجام خدمات به مشتریان 

5. خدمات پس از فروش به مشتریان

6. سابقه کاری بالا و انجام پروژه های بزرگ در تهران و حومه

در موارد بالا به پارامترهای مهم جهت همکاری با شرکت های فروش و خدمات ایزوگام اشاره کردیم و در ادامه یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

بزرگترین نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران کجاست؟

شرکت ایزوگام ایزویار بزرگترین عرضه کننده و پخش کننده ایزوگام در تهران و حومه است که با بهره گیری از دانش و تجربه و همکاری با بزرگترین شرکت های ایزوگام توانسته است بهترین برند های ایزوگام را با شاخصه بهترین کیفیت انتخاب و به بازار عرضه کند.

خدمات شرکت ایزویار شامل فروش ایزوگام و همچنین نصب و اجرای ایزوگام در سراسر استان تهران است، ایزویار با بهره گیری از بهترین گروه های نصب توانسته بهترین خدمات نصب و اجرای ایزوگام را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ایزوگام در تهران به مشتریان ارائه نماید.

محصولات شرکت ایزوگام ایزویار

با توجه به فراوانی برند های ایزوگام موجود در بازار یکی مهم ترین پارامترهای خرید ایزوگام در تهران، انتخاب برندی شناخته شده و معتبر است، شرکت ایزویار توانسته با همکاری با بزرگترین و معتبرترین کارخانه های ایزوگام دلیجان، حدود 50 برند معتبر و شناخته شده را با کیفیت و قیمت های متفاوت، طبق نیاز مشتری به بازار تهران عرضه کند.

معرفی برخی از محصولات شرکت ایزوگام ایزویار:

1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان

3. ایزوگام صادراتی حلزون دلیجان

4. ایزوگام پشم شیشه ایران 

5. ایزوگام بام گستر کد 117

6. ایزوگام سراپوش دلیجان کد 242

7. ایزوگام پشم شیشه تورمرکزی دلیجان

8. ایزوگام شرق دلیجان و غیره

لازم به ذکر است که شرکت ایزویار در زمینه قیرکشی، قیرگونی، پرایمر کشی و غیره نیز فعالیت دارد.

ایزوگام ایزویار

بهترین برند ایزوگام دارای چه مشخصاتی است؟

1. دارای وزن استاندارد ( حداقل 37 تا 42 کیلوگرم)

2. دارای ضخامت استاندارد ( حداقل 3.5 میلیمتر)

3. تناسب وزن و ضخامت ایزوگام ( برای مثال ایزوگام دارای ضخامت 4 میلی متر باید 42 کیلوگرم باشد )

4. اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.

5. نام شرکت تولید کننده و اطلاعات تماس و ارتباط با شرکت روی محصول قید شده باشد.

6. از بهترین مواد اولیه برای تولید ایزوگام استفاده شده باشد.

7. برای تولید محصول از قیر پالاشگاهی گرید 70/60 استفاده شده باشد و غیره.

ایزوگام هرمان

بهترین ایزوگام برای پشت بام چه ایزوگامی است؟

لازم به ذکر است که تمام کارخانه های ایزوگام در سطح کشور با توجه به کیفیت محصول، ایزوگام را بین ضخامت 3 تا 4 میلیمتر تولید میکنند.

اما در این بین شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان توانسته است با بهترین مواد اولیه موجود و با به کارگیری دانش روز دنیا ایزوگامی با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم تولید کند. این جنس سفارشی حداقل 25 سال طول عمر مفید داشته و جنسی تمام پلیمری است.

در حال حاضر ایزوگام هیرمان جزو برترین و بهترین ایزوگام در سطح کشور شناخته شده است. و همچنین ایزوگام هیرمان اکنون پرفروش ترین محصول شرکت ایزویار در تهران است و توانسته است رضایت تمام مشتریان را جلب کند.

لازم به ذکر است که ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان ایزوگام صادراتی است و دارای استاندارد های CE  اروپا، ISO 9001 و استاندارد ملی ایران است و همچنین این محصول تحسین شده و برگزیده جشنواره کیفیت ایران است.

این محصول به کشور های مختلف خارجی صادر می گردد و از درجه کیفیت بالایی برخوردار است، پس با خیالی آسوده این برند را برای ایزوگام پشت بام خود انتخاب کنید.

ایزویار

نحوه خرید از شرکت ایزوگام ایزویار

1. خرید غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام ایزویار 

2. خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر شرکت مستقر در تهران

3. خرید غیر حضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه های اجتماعی

در اخر امیدواریم شناخت کافی در مورد بهترین برند ایزوگام و خرید از نمایندگی های معتبر پیدا کرده باشید و اگر نیاز به مشاوره در این زمینه داشتید با واحد فروش نمایندگی ایزوگام دلیجان، شرکت ایزوگام ایزویار تماس بگیرید، تیم حرفه ای شرکت ایزوگام ایزویار همه روزه پاسخگو شما مشتریان عزیز است و ما تلاش میکنیم شعار شرکت برای تمام مشتریانمان قابل لمس باشد، شعار ایزویار اینست: " ایزویار، یار شما در انتخاب ایزوگام "

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند