آرشیو روزنامه شماره ۴۵۱۶ دنیای اقتصاد

اخبار نفت و پتروشیمی - روزنامه شماره ۴۵۱۶

  • منشأ عقبگرد نفتی ریاض در واشنگتن

    دنیای اقتصاد: شواهد اولیه از کاهش صادرات نفت خام عربستان سعودی به آمریکا در حال آشکار شدن است. به همین علت ناظران بازار نفت منتظرند تا دونالد ترامپ به زودی در حساب توییترش، عربستان را برای آنچه احتمالا رشد قیمت‌ نفت خواهد بود، سرزنش کند. فهرست خواسته‌های ترامپ از عربستان زیاد است اما «نفت ارزان» یکی از خواسته‌های همیشگی او از متحد عربش است، با این حال به نظر می‌رسد عاملی مهم‌تر سعودی‌ها را واداشته این مهم‌ترین خواسته را نادیده بگیرند.
  • آلترناتیو مخالفت با اصلاح قیمت بنزین

    دنیای بورس: موضوع اصلاح قیمت بنزین با موافقان و مخالفان بسیاری همراه است. در این گزارش از جنبه‌ای دیگر به اصلاح قیمت بنزین پرداخته شده است.
  • یک سال پس از سوختن سانچی

    دنیای اقتصاد: درست یک سال از حادثه سانچی و غرق شدن این نفتکش به همراه پیکر ۲۹ تن از خدمه آن می‌گذرد. روز گذشته به این مناسبت مراسمی در محل شرکت ملی نفتکش برگزار شد و همچنین اعضای شورای شهر تهران در جلسه علنی خود در گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم سانچی به نامگذاری خیابانی به نام «دریانوردان سانچی» رأی دادند. به گزارش «ایسنا» خیابان شهید عاطفی شرقی (محل استقرار شرکت ملی نفتکش ایران) به خیابان «دریانوردان سانچی» تغییر نام داد و خیابان شهید عاطفی غربی نیز شهید عاطفی نامیده شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر