آرشیو روزنامه شماره ۴۹۸۷ دنیای اقتصاد

اخبار مدیران - روزنامه شماره ۴۹۸۷

 • مهارت‌های فروش برای افراد غیرفروشنده

  مترجم: ساسان قاسمی
  منبع:mindtools.com www.ala.ir: آیا قصد دارید مدیر خود را برای توسعه محصول جدید متقاعد کنید اما نمی‌توانید توجه او را به این موضوع جلب کنید؟ یا اینکه می‌خواهید سیستم جدیدی را به تیم خود معرفی کنید اما نمی‌توانید حمایت دیگران را جلب کنید؟ احتمالا با مشتریانی ارتباط داشته و فرصتی برای فروش محصولات و خدمات جدید خود داشته‌اید- اگر چنین است، چطور می‌توان بدون استفاده از ترفندها و روش‌های زیرکانه برای فروش فروشنده‌ای موفق بود؟
 • بهینه‌سازی روابط تجاری در دوران کووید-۱۹

  نکته ۱: از نیازهای فعلی مشتریان خود به‌عنوان یک دستگاه اندازه‌گیری جدید استفاده کنید.
 • خانواده میلیاردری که شیشه‌های واکسن تامین می‌کند

  در اوج قرنطینه سراسری ایتالیا در ماه آوریل، کارخانه‌ها در این کشور تعطیل شدند. اما در پیومبینو دسه، شهر کوچکی در ۳۰ کیلومتری حومه ونیز، دستگاه‌های بزرگ شیشه‌بری شرکت استواناتو (Stevanato) پرسر و صدا کار می‌کردند و میلیون‌ها آمپول و سرنگ تولید می‌کردند. بر خلاف کسب‌وکارهای دیگر، صدها کارمند این شرکت، ماسک به‌صورت، سر کار می‌آمدند و شبانه‌روزی کار می‌کردند تا هر چیزی- از سرنگ‌های مخصوص انسولین تا لوله‌های شیشه‌ای آزمایشگاهی- تولید کنند. از همه مهم‌تر، آنها مشغول تولید میلیون‌ها شیشه کوچک شدند تا یک روز برای پر کردن واکسن‌های کووید-۱۹ از آنها استفاده شود.
 • اگر حرفی برای گفتن ندارید سکوت کنید

  حمید جعفری متخصص روابط‌عمومی و ارتباطات بازاریابی
  به جرات می‌توان گفت برندهای بزرگ دنیا، هیچ برنامه مدیریت بحران از پیش آماده‌ای برای مواجهه با همه‌گیری ویروس کرونا برای اجرا نداشتند. این درحالی است که برای یک برند در شرایط عادی هم تصمیم برای برنامه‌ریزی بحران و ارتباط با رسانه‌ها و مشتری به‌سادگی امکان‌پذیر نیست. اما در این شرایط یک نکته روشن و مبرهن است؛ برندها هر یک به‌نوعی از بحران شیوع ویروس کرونا متاثر شدند اما چالش‌های مشترکی در این بحران برای برندها وجود دارد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر