آرشیو روزنامه شماره ۴۶۷۳ دنیای اقتصاد

اخبار فرهنگ و هنر - روزنامه شماره ۴۶۷۳

 • کمدی‌های سیما در نیمه دوم سال

  دنیای اقتصاد: موازنه میان برنامه‌های ترکیبی و نمایشی در سیما در نیمه دوم سال چگونه است؟ به نظر می‌رسد با حاشیه‌هایی که برای برنامه‌های ترکیبی در چند هفته اخیر ایجاد شد و توقف تولید آنها به دلایل مختلف از جمله حذف سلبریتی‌ها از اجرا، شائبه‌های قمار در شیوه‌های مشارکت مخاطبان و همچنین به پایان رسیدن برخی از برنامه‌ها همچون «ستاره‌ساز» و «عصر جدید» و... نیمه دوم امسال تمایل تلویزیون به پخش سریال خواهد بود. رونق بازار فیلم‌های کمدی در چند سال گذشته، تمایل مدیران تلویزیون به ساخت سریال‌های کمدی را افزایش داده است.
 • بررسی مستند زندگی گریگوریان در کانون سینما حقیقت

  هنر آنلاین: مستند «مثل سایه، مثل خیال» درباره‌ مارکو گریگوریان هنرمند ارمنی و از پیشروان هنر مدرن ایران امروز دوشنبه در کانون فیلم سینما حقیقت نمایش داده و نقد می‌شود. ژ
 • در نکوهش عقل روزمره

  مهرداد فارسي
  شاید غریب به نظر برسد، اما رمان «اندوه به‌خصوص کیک لیمویی» نوشته ایمی بندر، گویی که بازگردانی است از این عبارت درخشان عطار نیشابوری در «تذکره‌الاولیاء»: هر چیزی را زکاتی است و زکات عقل، اندوه طویل است.
 • بازپخش «آرایشگاه زیبا» در آی‌فیلم ۲

  سریال خاطره‌انگیز «آرایشگاه زیبا» ساخته مرضیه برومند از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. داستان این سریال درباره اسد خمارلو آرایشگری است که سن بالایی دارد ولی هنوز ازدواج نکرده و همین امر موجب می‌شود که هرکدام از دوستانش، شخصی را برای ازدواج، به او معرفی کنند...
 • «جاده رستگاری» در بازار کتاب

  دنیای اقتصاد: رمان «جاده رستگاری» نوشته جان هارت با ترجمه هدیه گرامی‌مقدم منتشر شد. در این رمان با ماجراهای مختلفی مواجهیم.
 • نمایشگاه نقاشی‌های هنرمند توان‌یاب در گالری مهرهنر

  هنرآنلاین: نمایشگاه نقاشی هنرمند توان‌یاب، سمانه احسانی‌نیا در گالری مهر هنر برپاست.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر