این سریال با همکاری «پروداکشن آی.جی» تهیه می‌شود که نتفلیکس از سال ۲۰۱۸ با آن قرارداد همکاری بست و سازنده «روح در صدف»، «آ: آغاز» و «بهشت شرق» بوده است.

به گفته جان دردریان معاون نتفلیکس در ژاپن و انیمه، «ترمیناتور» یکی از مشهورترین داستان‌های علمی-تخیلی است و این سریال قصد دارد به کشف این جهان به شیوه‌ای بپردازد که پیش از این هرگز انجام نشده است.

وی افزود این سریال انیمیشن یک تجربه فوق‌العاده جدید در فصل نبرد اسطوره‌ای بین ماشین‌ها و انسان‌ها خواهد بود.

متسون تاملین به‌عنوان مجری و تهیه‌کننده اجرایی این پروژه معرفی شده است. وی نویسنده فیلم‌نامه فیلم «بتمن» در کنار کارگردان آن مت ریوز بود.

فیلم‌های چندگانه «ترمیناتور» از فیلم‌های موفق در گیشه است و ۶ فیلم ساخته شده از آن بیش از ۲ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته است. جدیدترین فیلم از این مجموعه «ترمیناتور: سرنوشت تاریک» و «ترمیناتور: جنسیس» بود. آرنولد شوارتزنگر برای بازی در فیلم «ترمیناتور» رتبه ۲۲ شرورها را از «۱۰۰سال، ۱۰۰قهرمان و شرور» به انتخاب «بفتا» کسب کرده است.

گرچه سریال نتفلیکس اولین سریال انیمیشن ساخته شده از این فیلم در تاریخ خواهد بود، اما قبلا از این فیلم برای تلویزیون اقتباس شده بود و درام اکشن «ترمیناتور: تاریخ سارا کانر» در دو فصل در شبکه فاکس روی آنتن رفت. در این سریال لنا هیدی در نقش سارا کانر بازی کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند