به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، محمدرضا حیدرزاده در این مراسم با اشاره به تاسیس مرکز نوآوری و دانش‌‌‌بنیان آریاساسول در سال گذشته گفت: با تمرکز و توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌‌‌العالی) در سال گذشته مرکز نوآوری و دانش‌‌‌بنیان آریاساسول را تاسیس کردیم و توانستیم دانش و تجربیات موجود در شرکت را بومی‌سازی کرده و تجاری‌سازی آن را آغاز کنیم.

مدیرعامل و نایب‌رئیس شرکت پلیمر آریاساسول با اشاره به عقد قرارداد با برخی از شرکت‌های موجود در منطقه در زمینه انتقال دانش موجود در این شرکت گفت: با هدف بومی و تجاری‌سازی دانش موجود و به‌روز در مرکز نوآوری آریاساسول تلاش کردیم سایر شرکت‌های فعال در صنعت نیز از این دانش منتفع شوند.

حیدرزاده با اشاره به ضرورت به‌کارگیری متخصصان جوان و نخبه کشور در توسعه فنی و دانش‌‌‌بنیان برای رشد هرچه بیشتر تولید گفت: امیدواریم همان‌گونه که آریاساسول در زمینه تولید، توسعه و سودآوری سرآمد است سایر شرکت‌ها نیز در زمینه طرح‌‌‌های توسعه‌‌‌ای فعالیت کنند.

وی با اشاره به شعار سال «رشد تولید و مهار تورم» گفت: مقام معظم رهبری (مدظله‌‌‌العالی) در سخنانشان همواره شناسایی و رفع موانع تولید را ضروری دانسته و تاکید دارند، بر همین اساس در سال پیش رو تلاش خواهیم کرد رکورد تولید را در همه ادوار شرکت پلیمر آریاساسول شکسته و به همت همکاران با برنامه‌‌‌ریزی برای طرح‌‌‌های توسعه با تمام وجود برنامه اقدام و عمل داشته باشیم.

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات‌مدیره شرکت پلیمر آریاساسول با اشاره به افتتاح دو طرح توسعه‌‌‌ای در آریاساسول گفت: با افتتاح طرح واحد جداسازی C۳+ و واحد جدید MD/ HD با ظرفیت ۳۰۰‌هزار تن در سال آینده به میزان ۱۱۰ میلیون دلار به سودآوری آریاساسول افزوده خواهد شد.

در انتهای این مراسم با اهدای لوح تقدیر به امضای وزیر نفت از مدیران، کارکنان و کارگران سرآمد تولید در منطقه ویژه پارس تجلیل شد. مهندس سعید اسماعیلی و ضرغام بهروزی مدیر و معاون مجتمع آریاساسول نیز موفق به دریافت تقدیرنامه از این همایش شدند.