فیدلیتی در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صمت، رده کیفی پنج ستاره را کسب کرد.

ارزشیابی کیفی خودروها که براساس استانداردهای ملی صورت می‌گیرد به عیوب خودرو در حین تولید پرداخته و کیفیت خودروها را در زمان خروج از خط تولید مورد ارزیابی قرار می‌دهد. رضایت مشتریان از کیفیت خودرو پس از تولید و در حین مصرف توسط مشتریان نیز سنجیده می‌شود.

در ارزشیابی‌ها و همچنین نتایج نظرسنجی مشتریان که با رعایت معیارها و شاخص‌های تعیین شده در استانداردهای ملی صورت می‌گیرد، خودروها در پنج کلاس قیمتی رتبه‌بندی شده و به هر کدام از آنها از ۱ تا ۵ ستاره کیفی تعلق می‌گیرد.

در حال حاضر طبق گزارش آذر ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در سگمنت SUV تنها دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور توانستند پنج ستاره کیفی را به‌دست آورند.

گروه بهمن تاکنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش‌بینی‌های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است. تمامی ‌عاملیت‌های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش‌های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی و فیدلیتی را دیده‌اند و این اطمینان را می‌دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی ۱۰ ساله برای قطعات یدکی این خودروها پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.