وی تاکید کرد: شرکت راه‌آهن حرکت‌دهنده و پیشران صنعت ریلی است پس هر اندازه توانمندتر باشد، به تقویت بیشتر بخش خصوصی منجر خواهد شد. مدیرعامل راه‌آهن با بیان اینکه صنعت حمل و نقل ریلی به مثابه یک خانواده است ادامه داد: باید شرایط را به شکلی پیش ببریم که شرایط برای همه اجزای صنعت ریلی برد-برد باشد. به دنبال رشد مداوم و پیوسته هستیم که نیاز به طرحی نو دارد.

صالحی گفت: با توجه به آرمان‌های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری، دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی انتظار دارد که مسافران در سفری ایمن و با آرامش با قطار به هر نقطه کشور سفر کنند و نتیجه آن کاهش تصادفات رانندگی و کاهش مصرف سوخت است.

وی تاکید کرد: بخش مسافری، نقطه اتصال حمل و نقل ریلی با مردم و به نوعی پیشانی این حوزه است و باید تقویت شود. مدیرعامل راه‌آهن افزود: یکی از پیش‌نیازها برای جهش اقتصادی کشور توسعه صنعت حمل و نقل است که تاثیرگذارترین مود حمل و نقلی برای شرایط امروز کشور، حمل‌ونقل ریلی است. حمل و نقل ریلی مزیت‌های فراوانی دارد که برای توسعه آن باید به الزامات و پیش نیازهای آن پرداخت و واقعیات را در نظر گرفت.

در این دیدار مدیران عامل شرکت‌های مسافری بخش خصوصی مسائل و موضوعات خود را مطرح کردند و مدیرعامل شرکت راه‌آهن راهبردها و سیاست‌های جدید شرکت راه‌آهن را برای رفع عملیاتی مشکلات مطرح کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند