وب‌سایت «ماشین۳» پلت‌فرمی‌ تخصصی در زمینه ارائه اطلاعات مرتبط با حوزه‌های مختلف صنعت خودرو است که در کنار آن امکان ارائه مشاوره خرید و فروش خودرو را نیز برای مخاطبان خود فراهم می‌کند. سوئیچ نیز پلت‌فرمی ‌آنلاین در زمینه ارائه خدمات صفر تا صد خرید و فروش خودرو، از مرحله کارشناسی سلامت خودرو تا انجام امور حقوقی، پلاک و حتی آماده‌سازی خودرو برای تحویل به مالک بعدی است. مدیران سوئیچ معتقدند مهم‌ترین مزیت انجام معاملات خودرو از طریق این پلت‌فرم، انجام آنلاین حداکثری فرآیند خرید و فروش خودرو و نیاز به حداقل مراجعه حضوری برای تکمیل مراحل معامله است. عمده کارهای لازم برای انجام معامله از جزئی‌ترین امور مانند شست‌وشو و عکاسی برای ایجاد آگهی تا هماهنگی‌های حقوقی انتقال سند و پلاک، از سوی کارشناسان «سوئیچ» انجام می‌شود.

به گفته میثم شفیق، مدیر عامل سوئیچ، با توجه به افزایش روزافزون قیمت خودرو و نوسانات شدید قیمتی در مدت اخیر، خودرو دیگر به نوعی، کالایی سرمایه‌ای به حساب می‌آید و همین امر، خرید و فروش خودرو کارکرده را به یکی از کارهای پرچالش تبدیل کرده است. به همین دلیل وجود مرجعی برای ارائه مشاوره با کیفیت و تضمینی در زمینه معاملات این محصول اهمیت بالایی دارد تا بتوان با تصمیم درست، خرید و فروشی مطمئن و کم‌ریسک انجام داد. از طرفی به تدریج و با پیشرفت تکنولوژی، انجام اکثر امور به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود و خرید و فروش خودرو نباید از این قافله عقب بماند.  مثلا در بحران اخیر ناشی از کرونا و محدودیت‌های تردد، مزیت انجام آنلاین حداکثر بخش‌های فرآیند معامله خودرو، به وضوح حس می‌شود.

نوید نکووقت، مدیرعامل وب‌سایت «ماشین۳» می‌گوید: تا امروز تلاش ما فراهم کردن وب‌سایتی جامع در زمینه اطلاعات خودرو بود، اما اکنون با آغاز این همکاری قصد داریم با تکیه بر تجربه عملی مدیران پلت‌فرم سوئیچ در زمینه ارائه خدمات خرید و فروش خودرو، مخاطبان را در انتخاب مجاری درست برای طی تکمیل فرآیند معامله خودرو یاری کنیم. با توجه به تضمین صحت و کیفیت ارائه خدمات در پلت‌فرم سوئیچ، مخاطبان ما می‌توانند با خیال راحت، پس از کسب اطلاعات موردنیاز از طریق وب‌سایت «ماشین۳»، از طریق کارشناسان سوئیچ برای انجام خریدوفروشی کم‌ریسک و مطمئن اقدام کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند