حمله حزب‌الله به تجمع صهیونیست‌ها/انهدام تجهیزات جاسوسی اسرائیل+فیلم

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حملات جدید خود به مواضع، نظامیان و تجهیزات ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه حمله به چند ساختمان در شهرک‌های الخیام و کفرشوبا، رزمندگان مقاومت اسلامی روز چهارشنبه بیست‌وششم ژوئن ۲۰۲۴ چند ساختمان در شهرک المطله را که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان در ادامه بیانیه خود تاکید کرد که در نتیجه این حمله رزمندگان مقاومت اسلامی، ساختمان‌های مذکور به آتش کشیده شده‌اند و نظامیان مستقر در آن‌ها نیز به هلاکت رسیده یا زخمی شده‌اند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۶:۳۰ روز چهارشنبه بیست‌وششم ژوئن ۲۰۲۴ تجهیزات جاسوسی مستقر در اطراف موضع برکه ریشا را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

همچنین حزب‌الله لبنان در ادامه بیانیه خود تاکید کرد که در نتیجه این حمله، این تجهیزات جاسوسی صهیونیستی نابود شده است.

از سوی دیگر حملات ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان نیز همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری رسمی لبنان اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «العدیسه»، «الخیام» و «سهل مرجعیون» در جنوب این کشور را هدف قرار داده است.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان نیز گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «راشیا الفخار»، «رامیا» و «القوزح» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

علاوه بر این بر اساس گزارش‌های رسیده جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی نیز اطراف شهرک «کفرشوبا» در جنوب لبنان را بمباران کرده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.