اتمام حجت مسعود پزشکیان با مردم/ دروغ نخواهم گفت

به گزارش اقتصادنیوز،‌ مسعود پزشکیان در مناظره پنجم گفت: اگر از مردم بپرسید که چه مشکلی را رئیس جمهور باید حل کند، اکثر مردم می گویند مشکلات اقتصادی،‌ سیاست خارجی و موضوعات اجتماعی و فرهنگی از خواسته های بعدی مردم است. اما مهمترین موضوع این است که چرا این مشکلات حل نمی شود.

او افزود: مهمترین کار رییس جمهور پاسخ به این سوال است که چرا مسایل مهم کشور مثل اقتصاد،  بیکاری و معیشت و ...حل نمی‌شود؟ مصالح مردم قربانی درک های مختلف از منافع ملی است. باید این سطح از شکاف ها نمی شود کاری کرد. ارجاع به امر کارشناسی وظیفه من است. امر کارشناسی همراه با شفافیت و پاسخگویی راهبرد من است. در هیچ زمینه ای نمی شود دیگران را تهدید کرد و تحقیر کرد.

او افزود:‌ من دروغ نخواهم گفت و اگر موفق نشوم عذرخواهی خواهم کرد. من در عمر خودم از رانتی بهره نبردم و به شمال قول می دهم گزارشی درباره رانت ها در کشور ارائه کنم. من به آزادی رسانه ها و شفافیت باور دارم. من معتقد به توسعه هستم و به رعایت حقوق شهروندی باور دارم. من رئیس جمهوری شنونده و پاسخگو خواهم بود نه سخنگوی و ناشنوا. تکرار می کنم من دروغ نخواهم گفت. من از همه کسانی که با افتخار برای سربلندی ایران رای می دهند افتخار میکنم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.