غافلگیری جدید حزب‌الله برای اسرائیل با انتشار این تصاویر

حزب‌الله لبنان فایلی ویدئویی با عنوان «برای کسانی که ممکن است نگران باشند» منتشر کرد که در آن اهداف حیاتی رژیم صهیونیستی ظاهر می‌شود که هدف قرار دادن آنها، رژیم صهیونیستی را به عصر حجر برمی‌گرداند.

براساس گزارش المیادین، این ویدئو شامل بخش‌هایی از آخرین سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله است که در آن به اشغالگران هشدار داد که در صورت تحمیل جنگ، مبارزه مقاومت علیه این رژیم «بدون کنترل، قوانین و سقف» خواهد بود و تاکید می‌کند هر کس به جنگ با مقاومت فکر کند پشیمان خواهد شد.

حزب الله لبنان تصاویر هوایی از تاسیسات صهیونیست‌ها و مختصات آنها منتشر کرد سخنرانی سید حسن نصرالله

سخنرانی سید حسن نصرالله با ترجمه‌ای به زبان‌های انگلیسی و عبری همراه بود در حالیکه مختصات طول و عرض جغرافیایی اهداف بدون ذکر نام در این ویدئو ارائه شد.

حزب‌الله عمداً این فایل ویدئویی را با ترجمه به زبان‌های انگلیسی و عبری پخش کرد. همچنین عمداً مختصات طول و عرض جغرافیایی را در بیش از یک نقطه به سمت دریا در این فایل گنجاند.»

قبل از انتشار این ویدئو، رسانه‌های مقاومت بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن آمده بود: «منتظر باشید... برای کسانی که نگرانند.»

بر اساس آنچه منابع مسؤول به المیادین تاکید کردند، ویدئوی «برای کسانی که نگرانند» عمدا مبهم بوده است، به طوریکه اهداف در آن مشخص نشده است.

این منابع توضیح دادند که این پیامی است که تنها تصمیم گیرندگان و محافل مرتبط در اراضی اشغالی آن را درک می‌کنند.

در رژیم صهیونیستی رسانه‌های عبری به ویدئوی حزب‌الله اهتمام نشان دادند و تاکید کردند که این فیلم حاوی تهدید رسمی برای مقر وزارت جنگ در تل‌آویو است.

حزب الله لبنان تصاویر هوایی از تاسیسات صهیونیست‌ها و مختصات آنها منتشر کرد تصاویر ماهواره‌ای منتشر شده از اهدافی در اراضی اشغالی

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که مجموعه «هاکریا» در این ویدئو که یک دقیقه و ۱۱ ثانیه بود، دیده می‌شود و شامل مقر وزارت جنگ، ستاد ارتش و بسیاری از فرماندهان ارشد ستاد ارتش اشغالگر است.

علاوه بر این، به گزارش رسانه‌های عبری، پایگاه‌های ماهواره‌ای نظامی و پایگاه‌های نظامی در منطقه «یهود» و سایر پایگاه‌های نظامی در نقب و الجلیل، علاوه بر بندر «اشدود»، فرودگاه بن گوریون و پالایشگاه‌های نفت در حیفا و بندر اشغالی در این ویدئو نمایان شدند.

انتشار این ویدئو چند روز پس از انتشار صحنه‌هایی از «بازگشت پهپاد هدهد» از فلسطین اشغالی توسط مقاومت اسلامی لبنان صورت می‌گیرد که شامل صحنه‌های شناسایی هوایی از «کریات شمونه»، «کرمیل»، «نهاریا»، «صفد» و «عفوله» تا حیفای اشغالی بود.

این صحنه‌ها ترس زیادی را در رژیم اشغالگر  ایجاد کرد و مقامات و رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند حزب‌الله دارای توانایی‌های اطلاعاتی بزرگ و مؤثری است و اشغالگران در مقابله با تهدیدات پهپادهای آن ناتوان هستند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.