جلیلی: باید مردم را نسبت به حقانیت ادعایی که داریم، اقناع کنیم

سعید جلیلی نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در پایان نخستین مناظره انتخابات که عصر امروز -۲۸ خرداد ۱۴۰۳- برگزار شد، تصریح کرد: مردم ما در آستانه انتخابی بزرگ هستند، انتخابی که بر سرنوشت کشور نه تنها در چهار سال بلکه بیش از آن تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه کارهایی که در این چهار سال اتفاق می‌افتد، می‌تواند زیربنای ۴۰ ساله کشور را فراهم کند، افزود: مردم باید اقناع شوند تا به سمت مسیری که تصور می‌کنند صحیح‌تر است حرکت کنند.

خبر مرتبط
واکنش محمدعلی ابطحی به مناظره اول / زاکانی برای دعوا آمده بود ولی نشد؛ جلیلی را نفهمیدم + عکس

چهره سیاسی اصلاح طلب در توییتی به مناظره اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم واکنش نشان داد.

جلیل ادامه داد: امروز جای تعارف نیست و جای کم‌توجهی به موضوعات نیست. موضوع سرنوشت مردم و سرنوشت آینده کشور است. انتخاب مردم می‌تواند در مسیر پیشرفت کشور تعیین کننده باشد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: در مختصات بزنگاهی از تاریخ کشور هستیم که با یک جهان فرصت مواجهیم و این فرصت می‌تواند یک ایران جهش ایجاد کند.

وی گفت: باید از این فرصت استفاده کنیم و مردم را نسبت به حقانیت ادعایی که داریم، اقناع کنیم.

جلیلی با تجلیل از اقدامات صداوسیما در برگزاری باشکوه انتخابات، ادامه داد: در دوره‌های قبل صدا و سیما یک سال فرصت برنامه‌ریزی داشت اما به دلیل شهادت شهید رئیسی عزیز، موجب شد این اقدامات در فاصله یک تا چند هفته‌ای انجام شود که نه تنها کم از سال‌های قبل نبود بلکه چه بسا بهتر انجام شد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.