فرود اضطراری هواپیمای آموزشی در جلگه+ جزئیات

 فرماندار تربت حیدریه گفت: یک فروند هواپیمای آموزشی در یک پرواز آزمایشی بدلیل نقص فنی در منطقه «جلگه رخ» شهرستان تربت حیدریه فرود اضطراری کرد.

علی اکبر کی‌پور اظهار کرد: بر اساس اطلاعات اولیه، این حادثه ظهر سه شنبه پیش رخ داده و علت فرود اضطراری، نقص فنی در موتور هواپیما بوده است.

فرماندار تربت حیدریه محل فرود اضطراری این هواپیما را در اراضی کشاورزی حوالی روستای «گرماب» در منطقه جلگه رخ اعلام کرد.

خبر مرتبط
سقوط به عمق ۳۰ متری چاه جان زن تهرانی را گرفت + عکس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه زنی ۶۰ ساله به عمق ۳۰ متری این چاه سقوط کرده بود، گفت: آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل و استقرار کارگاه نجات، به عمق چاه رفته و این زن را از داخل چاه خارج کردند. متاسفانه با تحویل این فرد به عوامل اورژانس مشخص شد که او جان خود را از دست داده‌ است.

وی با اشاره به اینکه حال هر ۲ سرنشین این هواپیما خوب است، ادامه داد: این هواپیما که در حال حرکت از سمت بیرجند به گلبهار بود، همه مجوزهای قانونی را داشته است.

کی پور تصریح کرد: پس از دریافت گزارش وقوع این حادثه، بی درنگ نیروهای درمانی به محل اعزام شدند و سرنشینان این پرواز آزمایشی برای بررسی پزشکی به مرکز درمانی منتقل می‌شوند.

فرماندار تربت حیدریه یادآور شد: پس از دریافت خبر وقوع این حادثه در ساعتی پیش، همه اقدام‌های امدادی لازم به سرعت انجام شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.