اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان این دانشگاه سطح یک

بر اساس اطلاعیه منتشر شده توسط دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، اسامی اعلام شده، اسامی اولیه هستند و پذیرش قطعی منوط به تأیید شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، احراز شرایط صلاحیت عمومی و انضباطی متقاضیان، تأیید سازمان سنجش آموزش کشور و دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

خبر مرتبط
وزارت علوم: فعالیت دانشگاه‌ها برقرار است

سخنگوی وزارت علوم اعلام کرد: فعالیت دانشگاه‌ها تا اطلاع‌رسانی از طرف دولت برقرار است.


همچنین دانش‌آموختگی پذیرفته‌شدگان تا پایان شهریورماه ۱۴۰۳ الزامی است و چنانچه در هر مرحله از ثبت‌نام، بررسی مدارک و یا اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب شرایط پذیرش از طریق این فراخوان را نداشته یا مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده با اصل مدارک وجود داشته باشد، ثبت‌نام ایشان لغو خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه؛ فهرست‌های پیوست شامل پذیرفته‌شدگان اصلی و رزرو (به ترتیب اولویت) است. در صورت انصراف پذیرفته‌شدگان اصلی و باز شدن ظرفیت رشته-گرایش‌های مربوطه، از سوی این دفتر با افراد رزرو تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد.

با توجه به اینکه تنها یک دانشگاه امکان ورود اطلاعات پذیرفته‌شدگان در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور را خواهد داشت، چنانچه داوطلبی از چندین دانشگاه پذیرش بدون آزمون دریافت کرده باشد، لازم است که دانشگاه موردنظر برای ادامه تحصیل را انتخاب کرده و انصراف خود را در اسرع وقت به سایر دانشگاه‌ها اعلام کند. امکان ثبت انصراف در سیستم از تاریخ اعلام اسامی اولیه تا تاریخ پنج‌شنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۳ وجود دارد. متقاضیان می‌توانند برای ثبت انصراف به راهنمای درج شده در اطلاعیه مراجعه کنند.

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول به تفکیک رشته-گرایش:

دانشکده مهندسی برق
دانشکده مهندسی صنایع
دانشکده مهندسی عمران
دانشکده مهندسی کامپیوتر
دانشکده مهندسی مکانیک
دانشکده مهندسی نقشه‌برداری
دانشکده مهندسی و علم مواد
دانشکده مهندسی هوافضا
دانشکده فیزیک
دانشکده ریاضی
دانشکده شیمی
رشته‌های بین رشته‌ای

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.