جزییات تمهیدات حمل و نقلی ویژه اجتماع امام رضایی‌ها

محسن هرمزی ضمن اشاره به اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها که قرار است امروز راس ساعت ۱۶ در میدان ولیعصر تهران برگزار شود، از تمهیدات حمل و نقل ویژه این مراسم خبر داد.

خبر مرتبط
خاطره شنیده نشده سخنگوی دولت از ابراهیم رئیسی

سخنگوی دولت از دلایل تعطیل نشدن دولتی گفت و یادآورشد که در جلسه هیات دولت، اعضای دولت گفتند از رئیس جمهور می ترسیم، اعلام تعطیلی کنیم. او می گفت از خدمت به مردم انرژی می گیرم.

وی گفت: با توجه به اینکه در پی خبر دلخراش شهادت رییس جمهور عزیز کشورمان و تالم و تاثر مردم شریف ایران به‌ویژه شهروندان تهرانی بار دیگر شاهد اجتماع امام‌ رضایی‌ها هستیم و حوزه حمل و نقل همگانی نیز مانند گذشته در کنار مردم سوگوار پایتخت خواهد بود.

معاون شهردار تهران افزود: تقویت خطوط اتوبوس‌های عبوری و منتهی به محل برگزاری مراسم، تخصیص ناوگان ویژه نسبت به جابجایی شهروندان گرامی به میادین و مقاصد (راه آهن، ونک، تجریش، خراسان، رسالت، صادقیه، آزادی، چهارراه تهرانپارس، پایانه خاوران، شهرک شهید محلاتی و شهر ری) از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی، اعزام ۱۰۰ دستگاه ون برای جابجایی مسافران در میدان ولیعصر از سوی سازمان تاکسیرانی و همچنین اعزام فوق العاده قطارها و کاهش سرفاصله قطارها به داخل ایستگاه ولیعصر از سوی شرکت مترو، مهمترین تمهیدات حمل و نقل برای تسهیل تردد شهروندان است.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی سقوط بالگرد شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل آمدند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.