نتانیاهو به به قدرت مقاومت فلسطین اعتراف کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در عین اعتراف به قدرت مقاومت فلسطین، بر تداوم جنایات این رژیم در نوار غزه تاکید کرد.

نخست‌وزیر رژیم اشغالگر باوجود بدست نیاوردن دستاوردی در نوار غزه پس از بیش از هفت ماه جنگ و جنایت در این منطقه گفت: مصمم به پیروزی مطلق هستیم و با تمام توان به دشمن ضربه می زنیم.

او، توهم خود برای از بین بردن گروه های مقاومت فلسطین را تکرار کرد و گفت: قبل از صحبت در مورد روز بعد از جنگ، ابتدا حماس باید از بین برود.

خبر مرتبط
توهین نتانیاهو به رئیس جمهور کلمبیا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر) نوشت: «اسرائیل به حرف‌های یک حامی ضد یهود حماس گوش نمی‌دهد.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در عین حال به قدرت مقاومت فلسطین نیز اعتراف کرد و گفت: ما با چالش‌هایی روبه‌رو هستیم که هیچ ارتش مدرنی با آن مواجه نشده است.

اگرچه ادامه حیات این رژیم اشغالگر به ادامه حمایت آمریکا بستگی دارد، نتانیاهو گفت: باید خودمان از اسرائیل دفاع کنیم و امنیتمان را از آمریکا یا هیچ کشور دیگری مطالبه نکنیم.

در شرایطی که خانواده های اسرای صهیونیست، نتانیاهو را مقصر اصلی ماندن آنها در اسارت می دانند، این مقام صهیونیست وعده داد که برای آزادی آنها، تلاش لازم را انجام خواهد داد.

اصرار نتانیاهو بر تداوم جنگ، موجب انزوای کامل رژیم صهیونیستی حتی در بین متحدانش شده است. رژیم اشغالگر در دادگاه بین‌المللی دادگستری به نسل‌کشی متهم شده و گروه های حقوق بشری خواستار پیگرد قضائی مقامات این رژیم هستند.

اعتراض جهانی نیز از نفرت ملت ها از اقدامات جنایتکارانه رژیم اسرائیل حکایت دارد.

علاوه بر مخالفت جامعه بین الملل با تداوم جنگ علیه غزه، براساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده توسط موسسه صهیونیستی موسوم به «دموکراسی» در تل آویو، ۵۶ درصد صهیونیست ها نیز خواهان پایان دادن به جنگ علیه غزه و توافق آتش بس هستند و تنها ۳۷ درصد آنها از ادامه جنگ و انجام عملیات نظامی در شهر رفح در جنوب نوار غزه حمایت می کنند.

اکثریت هواداران جریان چپ رژیم صهیونیستی یعنی ۹۲.۵ درصد از آنها و ۷۸ درصد از هواداران جریان های میانه رو خواهان آتش بس و توافق هستند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.