انصارالله یمن: ذره‌ای از مواضع اصولی خود عقب نخواهیم نشست

«محمد عبدالسلام» رئیس هیات مذاکره کننده یمن و سخنگوی جنبش انصارالله در دیدار با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر خارجه کشورمان در مسقط پایتخت عمان گفت: هم‌بستگی کامل خود با جمهوری اسلامی ایران را در خصوص جنایت حمله به کنسولگری ایران در دمشق اعلام می‌کنیم.

وی افزود: ما حق ایران در واکنش و بازدارندگی در برابر ادامه حمله‌های دشمن و اهمیت تداوم حمایت از غزه در تمامی سطوح را تأیید می‌کنیم.

خبر مرتبط
یمن زمان توقف حمله به کشتی های اسرائیل را اعلام کرد

سخنگوی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد ارتش یمن به هدف قرار دادن کشتی‌های مرتبط به اسرائیل تا زمان توقف حملات علیه غزه ادامه می‌دهد.

عبدالسلام ادامه داد: افزایش فشارها علیه جمهوری اسلامی ایران به دلیل مواضع این کشور و حمایت ایران از فلسطین و محور مقاومت به انجام می‌رسد.

سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: حمایت یمن از ملت فلسطین ابعادی اسلامی، اخلاقی و انسانی دارد. اقدامات ما در دریای سرخ علیه هدف‌های صهیونیستی از حمایت مردم یمن برخوردار است.

عبدالسلام ادامه داد: ما به دیگر کشورها گفته‌ایم که کشتی‌هایشان در دریای سرخ در فهرست اهداف ما قرار ندارند و با وجود تبلیغات آمریکایی- صهیونیستی ما این موضوع را در جریان عملیات خود به اثبات رسانده‌ایم.

سخنگوی جنبش انصارالله یمن افزود: هدف آمریکا از حمله به یمن افزایش فشارها و مشکلات اقتصادی و انسانی علیه یمن است. ما ذره‌ای از مواضع اصولی خود عقب نخواهیم نشست.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.