21 خودروی متخلف در این استان توقیف شد

سردار جلیل موقوفه‌ای غروب یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه طی شبانه روز گذشته شش مأموریت ویژه پلیسی در استان سمنان به انجام رسید، گفت: از این تعداد به مورد شاهرود، یک مورد میامی، یک مورد گرمسار به وقوع پیوسته است.

وی ضمن بیان اینکه یک مورد زمین خواری در شاهرود با متراژ دو هزار مترمربع در شاهرود مورد شناسایی قرار گرفت، افزود: ارزش این زمین ۸۰ میلیارد ریال برآورد شد که به دلیل نداشتن مدارک کافی مالک مقصر شناخته شده است.

خبر مرتبط
29 قاچاقچی عتیقه در تله پلیس

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از دستگیری ۲۹ نفر به دلیل انجام حفاری‌های غیر مجاز برای کشف اشیای عتیقه از ابتدای سال خبر داد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه باند سارقان غیر بومی سیم و کابل در شاهرود متلاشی شد، ابراز کرد: دو مرد و یک زن دستگیر و به انجام شش فقره سرقت اعتراف کردند.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه دپو سیگار خارجی قاچاق با تعداد ۱۵۴ هزار نخ در شاهرود کشف شد، تصریح کرد: ارزش این محموله سه میلیارد ریال برآورد می‌شود.

وی از توقیف ایسوزو حامل شش هزار و ۵۰۰ لیتر در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: ارزش این محموله سه میلیارد و ۵۵ میلیون ریال است.

فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف ۲۱ خودرو متخلف از ابتدای طرح نوروزی در میامی خبر داد و اضافه کرد: این خودروها دارای تخلفات حادثه ساز و مخاطره آمیز بودند.

موقوفه‌ای از کشف دو تن چوب تاغ در گرمسار نیز خبر داد و بیان کرد: تیم شناسایی و دستگیری متهمان تشکیل شده است.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.