زورگیر خشن بوستان ولایت در دام پلیس

 سرهنگ "کیانوش نظری" سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر بیان داشت: ساعات پایانی شب نهم فروردین ماه، تیم گشت کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در حال گشت زنی در بوستان ولایت بودند که متوجه یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش با دو سرنشین شده که هنگام رد شدن از کنار یک شهروند اقدام به زورگیری از وی کردند. 

وی گفت: ماموران گشت کلانتری 152 خانی آباد بلافاصله دست به کار شده و زورگیران با مشاهده ماموران فورا به صورت پیاده و همچنین با استفاده از موتورسیکلت از محل متواری  شدند. 

خبر مرتبط
صدور دستور فوری در پی زورگیری خشن از یک زن+ فیلم

در پی انتشار کلیپ سرقت طلاجات یک خانم ۵۰ ساله در شهرستان شهریار تیم ویژه ای به منظور شناسایی و دستگیری سارقین تشکیل و موضوع در دستور کار پلیس شهرستان شهریار قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: ماموران در یک عملیات منسجم و پلیسی زورگیری که به صورت پیاده متواری شده بود دستگیر و در بررسی های بیشتر  از وی یک قبضه  سلاح سرد و ۲ دستگاه تلفن همراه خاموش کشف و متهم اعتراف کرد که آنها را  به تازگی زورگیری کرده است. 

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهم  برای بررسی های تکمیلی به کلانتری منتقل و شناسایی مال باختگان در دستور کار قرار گرفت.  

وی افزود: دستگیری متهم متواری در دستور کار دارد و متهم برای اخذ دستور قضائی روانه دادسرا شد.  

سرهنگ نظری در پایان خاطر نشان کرد : شهروندان از تردد در محل های  تاریک و خلوت در ساعات پایانی شب خودداری نموده و در صورت مشاهده افراد مشکوک یا مشاهده عمل زورگیری و سرقت سریعا با سامانه ۱۱۰ تماس حاصل فرمایند.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.