بحران‌ در اسرائیل/ نتانیاهو با مقامات صهیونیست حرف نمی‌زند!

رسانه‌های صهیونیستی به گسترش دایره اختلافات میان مقامات این رژیم اذعان کردند.

به نظر می‌رسد طولانی شدن تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه و افزایش آمار نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیده در این باریکه در کنار عدم تحقق اهداف از پیش اعلام شده باعث شده است اختلافات و درگیری‌ها میان مقامات رژیم صهیونیستی از یک سو و میان تل آویو و واشنگتن از سوی دیگر افزایش پیدا کند.

در همین خصوص شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های عبری زبان گزارش داد که در سایه همین اختلافات، کابینه جنگ رژیم صهیونیستی شب گذشته تشکیل جلسه نداده است.

خبر مرتبط
فوری/ حمله اسرائیل به حومه دمشق

منابع خبری بامداد یکشنبه از حمله هوایی اسرائیل به حومه دمشق پایتخت سوریه خبر دادند.

این رسانه‌ها تاکید کردند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نپذیرفته است که با یوآو گالانت وزیر جنگ، بنی گانتز وزیر جنگ سابق و گادی آیزنکوت عضو ارشد کابینه جنگ این رژیم دیدار و صحبت کند.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نیز به نقل از وزرای کابینه رژیم صهیونیستی نوشت: ما احساس می‌کنیم نتانیاهو قصد دارد اتخاذ تصمیم‌های سخت را به تعویق بیاندازد.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از مسوولان تیم مذاکره کننده این رژیم گزارش داد: نتانیاهو وقت را تلف می‌کند.

خبر مرتبط
حماس سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل را غافلگیر کرد

رسانه‌های اسرائیلی از بُهت و حیرت سرویس‌های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی‌ بعد از کشف توانمندی‌های اطلاعاتی و سایبری جنبش حماس پرده برداشتند.

روز گذشته نیز یک مقام ارشد صهیونیست در گفت‌وگو با یک شبکه خبری آمریکایی با ابراز نگرانی از کاهش عامدانه ارسال سلاح از سوی واشنگتن به اراضی اشغالی اذعان کرد که با ادامه این روند، ممکن است تل آویو در جنگ در برابر گروه‌های فلسطینی شکست بخورد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.