مهر تایید نتانیاهو بر طرح ارتش اسرائیل/حمله قریب‌الوقوع تل‌آویو به رفح

دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز جمعه اعلام کرد وی با طرح ارتش رژیم صهیونیستی برای حمله زمینی به شهر رفح واقع در جنوب غزه موافقت کرده است.

خبر مرتبط
ترس به جان مصر افتاد/ هشدار درباره طرح اسرائیل برای حمله به رفح

رئیس‌جمهور مصر تاکید کرد که مصر نسبت به طرح رژیم صهیونیستی برای حمله به رفح که بیش از یک میلیون فلسطینی در آنجا وجود دارند هشدار می‌دهند.موافقت نتانیاهو با حمله نظامی به رفح در شرایطی است که بیش از دو میلیون نفر از اهالی غزه پس از تجاوز ارتش رژیم صهیونیستی به سایر مناطق نوار غزه در این شهر پناه گرفته‌اند.

این موافقت پس از جلسه کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در صبح امروز و در پی آن جلسه کابینه کوچک امور سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی صورت گرفت.
خبر مرتبط
سماجت نتانیاهو برای حمله به رفح

نخست‌وزیر اسرائیل با بی‌توجهی به تمامی قوانین و درخواست‌های نهادهای بین‌المللی،حمله زمینی به شهر رفح را اجتناب ناپذیر اعلام کرد.به نقل از سایت خبری عربی۲۱، دفتر نتانیاهو در بیانیه‌ای اعلام کرد ۲ طرح‌ انجام عملیات نظامی در رفح و طرح تدارک ارتش رژیم صهیونیستی برای تخلیه آوارگان و ساکنان، تصویب شده است.

پیشتر کابینه جنگی رژیم صهیونیستی برای حمله به رفح تا ماه رمضان ضرب‌الاجل صادر کرده بود.

علی‌رغم نگرانی‌های گسترده از تبعات حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به رفح، نخست‌وزیر این رژیم اخیرا بار دیگر وعده خود مبنی بر حمله به این منطقه در جنوبی‌ترین نقطه نوار غزه را تکرار کرده بود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.