در ادامه واکنش به توهین ها در فضای مجازی / متین ستوده سکوت خود را شکست !

 «سال پیش این موقع مردم جرات سر کار رفتن هم نداشتند» این بخشی از نوشته‌های متین ستوده در صفحه شخصی‌اش است،‌ بازیگری که بعد از اعتراض الهام حمیدی به این فحاشی‌ها این موج را ادامه داد.

واکنش الهام حمیدی به توهین ها علیه شخصیت ها

او در بخشی از پست اینستاگرامی خود نوشت : «راستش دلم خیلی گرفت شاید چون پارسال همین موقع‌ها خیلی‌ها سر کارشون رو میرفتن و زندگیشون بر مدار ، ولی خیلییییی‌های دیگه نمیتونستن حتی به سر کار رفتن فکر کنن؛ چون مورد اهانت و فحاشی و قضاوت قرار می‌گرفتن.» اعلام موضعی که با واکنش مثبت لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون همراه شده است.

14020921000626_Test_NewPhotoFree

الهام حمیدی هم روز گذشته در پستی در اینستاگرام خود نوشته بود «سال گذشته برخی از افراد به علت قضاوت‌ها نتوانستند بعد از شرکت در جشنواره فجر خوشحالی خود را نشان دهند».

موج حملات به مصطفی زمانی بعد از شرکت در جشنواره فیلم فجر و حضور در نشست خبری فیلمش از این دست اتفاقات بود.

سال گذشته نیز با وجود همراهی سازمان سینمایی با چهره‌ها برای حضور آثارشان در جشنواره فیلم فجر، بسیاری از افراد مشهور از بین فحاشی مجازی از حضور در نشست‌های  خبری آثار فجر انصراف دادند.

مدیر شبکه 4 سیما حسین شاهمرادی هم روز گذشته در برنامه جام جم گفته بود که «سروش صحت، مهران مدیری و رامبد جوان هیچکدام از صداوسیما حذف نشده‌اند، بلکه این‌ها به دلیل تفتیش عقاید روشنفکران جرأت نمی‌کنند به تلویزیون بیایند.»

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.