بیت حانون برای اسرائیل جهنم شد

هر روز که از جنگ غزه می‌گذرد، شکست نظامیان این رژیم در برابر نیروهای مقاومت آشکارتر می‌شود.

منابع عبری فاش کردند که با گذشت بیش از یکماه از جنگ غزه بسیاری از نظامیان این رژیم به بیمارستان وارد شده اند.

یک نظامی احتیاط ارتش رژیم صهیونیستی به یدیعوت آحارونت گفت: ما وارد بیت حانون در شمال غزه شدیم؛ همه چیز خوب پیش می‌رفت تا اینکه معاون فرمانده گروهان از سوی تک تیراندازان هدف قرار گرفت و کشته شد.

مردم یمن اسرائیل را تحقیر کردند+ عکس

نظامی صهیونیست افزود: من تلاش کردم که جسدش را خارج کنم که از ناحیه پای راست هدف حمله تک تیراندازان قرار گرفتم.وی گفت: سه ماه طول خواهد کشید تا من بتوانم درست راه بروم.

این در حالی است که صبح امروز، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت دو نظامی دیگر این رژیم در نبردهای جاری در نوار غزه اذعان کرد. وی همچنین از زخمی شدن ۴ نظامی دیگر از جمله ۳ نظامی یگان چتربازان و یک نظامی گردان ۷۰۰۸ خبر داد و وضعیت آن‌ها را وخیم اعلام کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی با ارائه آمار قطره چکانی از نظامیان به هلاکت رسیده خود در تجاوز زمینی به نوار غزه در تلاش است روحیه سربازانش را حفظ کند. نظامیان رژیم صهیونیستی با مقاومت شدیدی از سوی مبارزان فلسطینی مواجه شده است، به نحوی که مجبور است آمار تلفات نظامیان خود را بسیار کمتر از تعداد واقعی آن رسانه‌ای کند.

این در حالی است که فایز الدوری کارشناس مسائل نظامی در شبکه خبری الجزیره با اشاره به سانسور نظامی رژیم صهیونیستی تصریح کرد که اشغالگران به تلفات خود در عملیات غزه اذعان نمی‌کنند، اما به صورت تدریجی مجبور به افشای آن هستند. لذا پیش‌بینی می‌شود غافلگیری‌های جدیدی در آینده در راه خواهد بود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.