کشف محموله سنگین حشیش در بندر چابهار/ چند نفر دستگیر شدند؟

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح موفقیت مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در کنترل مرزهای آبی دریای عمان، اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی چابهار با اشراف و تسلط اطلاعاتی بر آب‌های سرزمینی در دریای عمان، از فعالیت دو باند کلان قاچاق مواد مخدر برای جابه‌جایی محموله‌های سنگین مواد افیونی در محدوده آب‌های انحصاری کشور و ورود آن به کشور مطلع شدند.

وی افزود: مرزبانان بلافاصله با اقدامات عملیاتی، طی یک عملیات مقتدرانه قاچاقچیان را که سعی در عبور مواد افیونی از طریق مرزهای آبی به داخل کشور داشتند، در دریا مشاهده کردند و با تکنیک‌های رزمی و دریایی و درگیری مسلحانه آنها را در دریا زمین‌گیر کردند و ناکام گذاشتند.

دستگیری زوج موادفروش با ۱۱۲ کیلو حشیش!

سردار گودرزی با بیان اینکه در این رابطه 6 نفر دستگیر شده‌اند و یک لنج توقیف شده است، اعلام کرد: با هوشیاری مرزبانان 4 تن و 530 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع حشیش و  179 هزار و 100 عدد انواع داروی خارجی قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد مرزبانی انتظامی کشور، مرزهای کشور را برای قاچاقچیان و مخلّان نظم و امنیت ناامن دانست و گفت: مرزبانان با اشراف اطلاعاتی بر مرزهای کشور، با هرگونه باندهای کلان قاچاق مواد افیونی در مرزها به‌صورت قاطع و سخت برخورد خواهند کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.