اهتزاز پراچم فلسطین بر فراز برج پیزا+ فیلم

این اقدام توسط حدود پانزده دانشجو از جنبش‌های ضد سرمایه‌داری «آنتاگونیست» انجام شد که با غلبه بر نیروهای امنیتی به برج پیزا نفوذ کردند و پرچم عظیم‌ فلسطین را در معروف‌ترین برج ناقوسی جهان به نمایش گذاشتند.

آنها همچنین قبل از پایین‌ آمدن چند بمب دودزا روشن کردند اما خسارتی گزارش نشد.

62807117

براساس اعلام پلیس ایتالیا، این دانشجویان در پایان یک راهپیمایی مسالمت‌آمیز متشکل از حدود ۵۰۰ نفر که صبح جمعه برگزار شد، بعد از حضور در خیابان‌های اصلی مرکز شهر پیزا به میدان میراکولی رفتند، جایی که کلیسای جامع و برج ناقوس پیزا در آن قرار دارد و بعد وارد عمل شدند. اقدام این دانشجویان تنها چند دقیقه به طول انجامید و بدون حادثه پایان یافت.

تخلیه بیمارستان الشفا با تهدید ارتش اسرائیل

مردم سراسر جهان در همبستگی با فلسطینیان که روز و شب با حملات هوایی و زمینی بی‌امان صهیونیست‌ها مواجه هستند، هر کدام به نوعی با آنها همدردی می‌کنند و تلاش دارند تا سران کشورهایشان را به اقدام علیه رژیم صهیونیستی و تاکید بر آتش‌بس مجاب کنند.

امروز شنبه تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه برای چهل و سومین روز ادامه دارد و نهادهای بین‌المللی نسبت به وقوع یک بحران انسانی در این باریکه تحت‌محاصره هشدار می‌دهند، اما نیروهای اشغالگر بی‌توجه به این هشدارها همچنان بیمارستان‌ها را هدف قرار داده و آنها را با تانک محاصره کرده‌اند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.