شاسی بلند استثنایی با سقف بازشو+عکس ها

لندروور دیفندر از جمله خودروهای اصیلی است که همواره طرفداران خاص خود را داشته است.برندهای دیزاین و طراحی خودرو هم چندین بار به سراغ این خودرو رفته‌اند. هریتیج دیزاین هم در جدیدترین پروژه خود تغییراتی روی این خودرو اعمال کرده است.

اولین تصاویر رسمی از ال‌۹۰ ایرانی+عکس

هریتیج دیزاین این پروژه را Valiance Convertible نامیده است.مهم‌ترین تفاوت این دیفندر با دیفندرهای دیگر، در قسمت سقف آن است.

 شاسی بلند استثنایی با سقف بازشو/ ترکیب ظرافت و قدرت/ عکس

به طور خلاصه، این دیفندر ۹۰ با سقف پارچه‌ای کامل است که به عقب جمع می‌شود.البته، این کار به این سادگی نیست که قسمت بالایی یک خودروی آفرود نمادین را برید.یک رول کیج کامل برای استحکام و ایمنی اضافه شده است که مطابق با استانداردهای FIA است. سقف پارچه ای با دست دوخته شده و به صورت تاشو برقی نصب می‌شود.

 شاسی بلند استثنایی با سقف بازشو/ ترکیب ظرافت و قدرت/ عکس

ستون B Defender در این فرآیند حفظ می‌شود و برای بخش های ثابت سقف که در آن قسمت بالایی در امتداد درها و شیشه جلو قرار می گیرد نیاز به ساخت قابل توجهی دارد.

طبیعتاً چرخ‌ها و لاستیک‌های ارتقا یافته‌ای برای انتخاب وجود دارد، و این شرکت طیف وسیعی از گزینه‌های تزئینات داخلی از جمله تودوزی کامل چرمی را ارائه می‌کند. صندلی‌های اسپورت ارتقا یافته اختیاری هستند، و همچنین بسته Magic Metal از Heritage Designs وجود دارد که به هر سطحی اجازه می‌دهد با روکش فلزی رنگ شود.

 شاسی بلند استثنایی با سقف بازشو/ ترکیب ظرافت و قدرت/ عکس

رنگ ویژه Solihull Sand ادای احترامی به اولین لندروور سال ۱۹۴۸ با نمای بیرونی سبز رنگ، سقف پارچه‌ای قهوه‌ای مایل به زرد و چرخ‌های ۲۰ اینچی است.

 شاسی بلند استثنایی با سقف بازشو/ ترکیب ظرافت و قدرت/ عکس

قیمت این نسخه ویژه از ۸۲۵۰۰ یورو شروع می‌شود که در حال حاضر تقریباً ۹۰۴۰۰ دلار است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.